ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA DOKTOR GÖRMEK

    Rüyada doktor görmek , yakın zamanda alacağınız hayırlı bir habere , gönül eğlendirmeye , heves ettiklerinize kavuşmaya delalettir.

Rüyanızda doktor olduğunuzu görmek , istemediğiniz kişiler ile aynı ortamda bulunacağınıza , isteklerinize ulaşıp mutlu olacağınıza işarettir.

Rüyada doktora gittiğinizi görmek , aklınızda soru işaretleri bırakan konulara cevap bulacağınıza ve içinizin rahatlayacağına işarettir.

Rüyada doktorun eve geldiğini görmek , arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonların iptal olacağına veya sizin gidemeyeceğinize , beklenmedik kişi ile yaşanacak gönül ilişkisine delalet eder.

 

Rüyanızda doktorun kapı kapı dolaştığını görmek,  çocuklarınızla veya yakın olduğunuz kişilerle anlaşmazlık içine düşeceğinize , sizi taklit eden bir kimse ile karşılaşacağınıza delalettir.

Rüyada doktorun hastasını muayene ettiğini görmek , parasal konudaki sıkıntılarınızı çözeceğinize delalet eder.

Rüyada doktorun ilaç yazdığını görmek , alacağınız bir mülkle   (ev , araba vb.) , devlet tarafından ödüllendirilmeyle tabir edilir.

Rüyada kendinizi doktor olarak görüp birisini muayene ettiğinizi görmek , kazançları iyi değerlendireceğinize delalet eder.

Rüyada doktorun güler yüzlü olması , aldığınız mülkün yahut eşyanın (ev , araba vb.) parasını öderken sıkıntı yaşayacağınıza , doktorun sinirli olması parayı ödeme konusunda sıkıntı yaşamayacağınıza yorumlanır.

Rüyanızda doktorun canınızı yakarak sizi muayene ettiğinizi görüyorsanız aile içinde bazı kişilerin tartışacağına , küslükler olacağına fakat bir süre sonra bu küslük ve tartışmaların biteceğine delalet eder.

Rüyanızda doktorun iyi haber vermesi , yasak bir aşkın ortaya çıkmasına , sağlığınızla ilgili ciddi sorunlar yaşayacağınıza , doktorun kötü haber vermesi sağlık sorunlarınızı kısa sürede atlatacağınıza ve uzun bir süre sağlığınızın iyi olacağına delalet eder.

Rüyanızda doktorun beyaz önlük giymesi ilişkinizde olan sorunların ve kavgaların son bulacağına , ilişkinizin iyi yerlere geleceğine , devletten alınacak temiz kağıda , övgü ve berata  delalettir.

Rüyada doktorun ameliyata girmesi ,  yeniliklere hızlıca uyum sağlayabileceğinize işarettir.

 

Rüyada doktorla evlenmek , beklediğiniz hayırlı haberin çok kısa sürede geleceğine delalettir.

 

Rüyada doktor önlüğü giydiğinizi görmek ailenizin refahı ve rahatı için sevmediğiniz bir insanla ortak iş yapacağınıza işarettir.


 

Rüyada doktora aşık olmak , hoşlanmadığınız bir insanla ilgili görüşlerinizin değişeceğine delalettir.

 

Rüyada doktorla sevişmek , sizinle ciddi bir ilişki düşünen bir insanla tanışacağınıza yorumlanır.

 

Rüyada doktor sevgiliniz olduğunu görmek , bekarlar için evliliğe , gönül eğlendirmeye , evliler için aileye yeni bir ferdin katılacağına yahut eski bir aşkın alevlenmesine yorumlanır.

 

Rüyada doktorla kavga ettiğini görmek , zarar göreceğinizi bildiğiniz halde bir yakınınıza yardım edeceğinize ve manevi olarak mutluluğa ereceğinize delalettir.


 

 www.tabirdot.com