ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA EL GÖRMEK

 Rüyada el görmek , meşhur olmaya, darlıktan çıkmaya , ferahlatıcı bir söz işitmeye delalettir.

 

Rüyada ellerini oldukça büyük olarak gören kişi , tahmin edemeyeceği kadar yüksek mevkilere erişir , elleri çok büyük bir insan gören kişi ise yüksek mevkide bir kimseden yardım ve dostluk görür.

Rüyada ellerini çok küçük görmek , ellerinin olmadığını görmek , boyundan büyük işlere kalkışmaya , kimsenin ihtimal vermediği bir başarıya imza atmaya delalettir. Kimi tabirlere göre ellerinin olmadığını gören kişi kara sevdaya tutulur.

Rüyada el sıkışmak , düşmanla sulh etmeye , rakibine pes etmiş gibi gözükerek onun bir anlık boşluğundan yararlanmaya ve üstün gelmeye delalettir.

Rüyada el yıkamak ,  darlıktan kurtulmaya ve yükselişe geçmeye delalettir. Rüyasında ellerini yıkayan kimse , geçmişten edindiği tecrübeler ile hareket ederek daha önce muvaffak olamadığı bir işin üstesinden gelir.

Rüyada ellerini kirli , pislik içinde gören kimse , büyük bir servete konar ancak yeni hayatı başını döndürerek kötü alışkanlıklara merak duymasına neden olur. 

Rüyada ellerini kanlı görmek , manevi değeri yüksek bir mal yada eşyasını darlıktan çıkmak için satmaya , bir dostuna iftira edip kendini temize çıkarmaya delalettir.

Rüyada el sallamak , uzun zamandır destek gördüğü bir kimseye vefa borcunu ödemek için eline fırsat geçeceğine , bir yakınına kefil olmaya yahut sadaka vermeye delalettir.

Rüyada el çırpmak , düştüğü bir dertten kurtulup bunu çevresine ilan etmeye , kendi ile ilgili bir sırrı açıklayarak rahat etmeye delalettir.

Rüyada bebek yada çocuk eli görmek , helal ve bereketli kazancın işaretidir.

Rüyada büyüklerinin elini öpmek , onlarda gelecek rahatlatıcı haber ve telkinlere işarettir.

Rüyada kendisinden yaşça küçük birisinin elini öpen kişi , içinde bulunduğu sıkıntıları aşmak için yetkin bir kişiden destek alıp , sıkıntılarından kurtulur. 

Rüyada el ve ayaklarda bulunan yaralar , zahmet çekmeden para kazandıracak bir mülke yada iş verdiğiniz kişilerin sizin için emek harcayarak size ciddi paralar kazandıracaklarına delalettir. Başka kimsenin elinde ayağında görülen yaralar , yaptığınız bir işte kendinizden çok başkasına yarar sağlayacağınıza delalettir.

 

 www.tabirdot.com