ANASAYFA                                            Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ GÖRMEKRüyada eski sevgiliyi görmek korku ve tedirginlik ile yorumlanır. 

Rüyada görülen eski sevgili , başladığınız bir işte sıkıntılar yaşayacağınıza ve maddi açıdan zorluk çekeceğinize delalettir.
Rüyada eski sevgilisine sarılıp heyecan duyan kişi onunla karşılaşır , eski sevgilisine sarılırken aynı zamanda korku ve tedirginlik hisseden kişi ise sonraki ilişkilerinde mutlu olur. 

Eski sevgilisini bir başkasıyla yada bir tanıdığı ile birlikte gören ve kıskanan kişi ,eski sevgilisi ile ilgili heyecan duyacağı bir haber alır.
Rüyasında eski sevgilisi ile ilişkisinin hiç bitmemiş gibi devam ettiğini gören kişi , yeni ilişkisinde mutsuz olur , devam eden bir ilişkisi varsa bu ilişkisinde problemler çıkar.
Rüyasında eski sevgilisiyle cinsi münasebete girdiğini gören kişi , yakın zamanda onunla karşılaşır , aynı zamanda rüyayı gören kişinin eski sevgilisi tarafından özlendiği şeklinde yorumlanır. 
Eski sevgilisi ile evlendiğini gören kişi , yakın zamanda tanıştığı yada tanışacağı bir kişi ile ciddi bir ilişkiye başlar. 
Eski sevgilinin görüldüğü rüyalar , aile içinde yaşanacak gerginlikler ve iş hayatındaki girişimlerde tedirginlik, korku ve başarısızlık olarak yorumlanır.
Rüyasında eski sevgilisini öpmek , eski sevgilisiyle öpüşmek , duyulan heyecan ölçüsünde girişilecek maddi kazançlı bir iş konusunda başarısız olmakla yorumlanır.

Rüyasında eski sevgilisinin elinden tutmak , işle alakalı beklediği bir desteğin çok yakınındaki biri tarafından sağlanacağına , eski sevgilisinin elini bırakmak kendi başına girişeceği bir işte destek bulamayacağına işarettir.


Eski sevgilisine sarıldığını gören kişi, kısa sürecek bir rahatsızlığa yakalanır.

Eski sevgilisinin öldüğünü görüp üzülen kişi , yeni bir iş yada ilişkiye başlar , eski sevgilisinin öldüğünü görmek ve buna karşın üzüntü yada burukluk hissetmemek başladığı bir işte başarılı olunacağı şeklinde yorumlanır.

         

  


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KONULAR
 www.tabirdot.com