ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA FAYANS GÖRMEK

  Rüyada fayans görmek sevinç ve mutluluğa , koşulsuz destek bulmaya  , işlerin beklenenden daha sorunsuz ilerlemesine delalettir.

Rüyada fayans silmek , fayans temizlemek , karşılık beklenmeden bulunacak yardıma , bir yakınınız sayesinde büyük bir sorunun kolayca halledileceğine delalettir.

Rüyada fayans yıkamak tanımadığınız birinin size bir iyilik yapacağına delalettir.Rüyada fayans döşemek hasta bir yakınınızı ziyarete gideceğinize , hasta kişinin durumunun daha iyiye gitmesine , işinizi kolaylaştıracak bir yöntem yada yardımcı bulmaya delalettir.


Rüyada fayans sökmek , hayatınızın olumlu yönde değişeceğine , yeni bir davaya kendini adamaya ve bu yeni hayatınızın size çok şey katacağına delalettir.

Rüyada koyu renkte fayans görmek , anlaşamadığınız bir kişi ile kısa süre içerisinde samimi bir dostluk kuracağınıza delalettir.

Rüyada kirli fayans evli birisi için çocuğa , kıskanç ancak yardımını esirgemeyen dosta , işlerin beklediğinizden daha iyiye giderek sizi şaşırtmasına delalettir.


Rüyada fayans kırmak , çevrenizde hoşlanmadığınız kişilerin sizin hakkınızda konuştuğuna fakat bu kişileri çok önemsememeniz gerektiğine işarettir.

 


 

 www.tabirdot.com