ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA FINDIK GÖRMEK

     Rüyada fındık görmek zevke , sefaya , şatafata delalettir. 

 

Rüyada fındık yediğini gören eşi yada ailesi ile bir tatile çıkar. 

 

Fındık kabuklarını kırıp yemek uzak bir yere gidilecek tatile , kabuksuz fındık yediğini görmek ise kısa süreli ve yakın bir çevrede geçireceğiniz tatile delalettir. 

 

Fındık ezmesi gören kişi evine kendi rahatı ile ilgili bir eşya alır , dalında görülen , yaş fındık görmek ise kendisine büyük ve değerli bir eşya almaya delalettir.

Rüyasında bir oda dolusu fındık görmek , eğlenmeye ayıracağınız zamanın ve paranın çok olacağına işarettir. 

 

Rüyada görülen fındık kabukları ise uzun zamandır planlamasını yaptığınız bir tatile gidemeyeceğinize delalettir. 

 

Rüyada tabak içerisinde gördüğünüz fındık , yaşayacağınız acı bir olay sonrasında sizi rahata kavuşturacak paraya delalettir. 

 

Kalabalık bir ortamda herkesin fındık yediğini görmek , yanlış bir karar sonucu değerlendiremeyeceğiniz bir fırsata , kalabalıkla birlikte kendinizi de fındık yerken görmek yaptığınız bir iyilik karşısında size sunulacak hoş bir teklife delalettir. 

 

Rüyada fındık taşıdığını gören kişi birçok insanın mesuliyetini taşır , fındıkları elinde taşımak iş ile alakalı , çuvalda taşımak bakmakla yükümlü olacağı insanlarla alakalı bir mesuliyet şeklinde yorumlanır. 

 

Fındıklı bir tatlı yada yemek yediğini gören kişi , bir yakını sayesinde zahmetsizce elde edeceği ve keyif alacağı bir seyahate çıkar. Rüyada dalında görülen fındık , verimli bir bahçeye , dalından dökülmüş fındık ise mahsulün bol olacağı bir döneme delalettir. 

 

Fındık topladığını görmek , bir müddet para biriktirip , biriken bu para ile yaşadığı evin güzelleşmesi için masraf yapılacağına delalettir.

 

 www.tabirdot.com