ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA HAPİSHANE GÖRMEK

    Rüyada hapishane görmek , engelle karşılaşmaya , kendini savunmaya , suçluluk duymaya , fırsat kollamaya delalettir.

Rüyada hapishaneyi uzaktan görüyor iseniz , hapishanenin büyüklüğü nispetince , geride bıraktığınız bir probleme delalet eder. Tarihi bir hapishane görmek , aile büyüklerinden kalan bir miras yada geliri almak için önünüze çıkan engellerin kısa süre içerisinde aşılacağının işaretidir.

Kapıları açık , ıssız , boş bir hapishane görmek , gönül yaralarının iyileşmesine , pişmanlıkların son bulmasına , sizi meşgul eden bir sıkıntının ortadan kalkmasına delalettir.

Rüyada hapishaneye ziyarete gitmek yada kendini hapishanede dolaşırken görmek , çevrenizdeki kişilere hissettirmeden , gizli bir şekilde kendinize önemli bir çıkar sağlayacağınıza delalettir.

Rüyada kendini hapse , zindana atılmış , hapse düşmüş yada hapiste yaşıyor görmek , üstesinden gelebileceğiniz halde kaşınıza çıkan sorunlarda çabuk pes ettiğinize , sizi seven kişilerin sizi daha dirençli görmek istediklerine delalettir.

Rüyada hapse yada zindana girmek , kimi tabirlere göre , dirençli ve inatçı olmanız gerektiğine , kimi tabirlere göre ise suçluluk hissettiğiniz bir konuyu aydınlatıp ferahlayacağınıza delalettir.

Rüyada tanıdığı bir kimseyi hapiste görmek , o kişinin gerçek hayatta size karşı bir suçluluk duyduğuna ancak bu durumu sizinle paylaşamadığına delalettir. Rüyada tanımadığı insanları hapiste görmek , yeni tanışacağınız , yada yakın zamanda tanıştığınız insanlara dikkat etmeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada hapisten çıkmak , eski başarılı günlerinize dönmeye , eski bir ilişkiye yeniden başlamaya yada çaresiz olduğunuzu düşündüğünüz bir durumdan çıkış yolu bulacağınıza delalettir. Rüyada hapisten çıkan birisini görmek , sizi sorunlarınızdan kurtaracak , yol gösterici bir insanla tanışacağınıza delalettir.

 

Rüyada hapishaneden kaçmak , hapishaneden firar etmek , emeğin karşılığını almaya , emeğinize saygı gösterecek insanlarla birlikte olmaya , zor bir insanı ikna etmeye delalettir. Hapishaneden kaçan birilerini görmek , ele geçirdiği fırsatı sizinle paylaşacak insanlar olduğuna delalet eder.

Rüyada hapishanede tek başına bir hücrede kaldığını gören kişi , düşmanını zekası ile yanıltıp ona üstün gelir , kendisini küçümseyen insanları düşüncelerinden dolayı pişman eder.

Rüyada meşhur kişileri , devlet adamlarını yada tanınmış kişileri hapiste görmek , karşınıza çıkacak çok önemli bir fırsatı iyi değerlendireceğinize , hayalini kurduğunuz değerli bir eşyayı elde etmeye , aklınızda yer eden bir kişi ile vakit geçirme fırsatı yakalayacağınıza delalettir.

 

  

 

 www.tabirdot.com