ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA İÇ ÇAMAŞIRI GÖRMEK

     Rüyada iç çamaşırı görmek , uzun zamandır görmek istediğiniz , aklınızda olan birisini göreceğine ve birlikte vakit geçireceğinize delalettir.

Rüyada iç çamaşırını kirli görmek , sevdiğiniz bir kişiyi kaybetmemek için çaba harcamanız gerektiğine , aksi halde bu kişiyi kaybedebileceğinize işarettir.

Rüyada iç çamaşırında kan görmek , geçmişte yaşanan olayları unutup yeni kişilerle daha mutlu olacağınıza delalettir.

Rüyada iç çamaşırı görmek , ilişkinizde yorucu ve sizi yıpratan olaylar yaşasanız da eşiniz ile birlikte bu olayları aşacağınıza ve daha mutlu bir ilişkiniz olacağına delalet eder.

Rüyada iç çamaşırı satmak , bazı önemli kararlar alacağınız bir döneme girdiğinizi gösterir. Bu dönemde başkaları yerine kendi düşüncelerinizi önemsemeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada iç çamaşırı giyiyorsanız  , başka bir kimsenin mutluluğunu elinden alacağınıza , yakın bir arkadaşınızın sahip olduklarını ele geçirmeye delalettir.

Rüyada iç çamaşırını çıkarmak ,  karşınıza çıkacak olan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerektiğine , bu fırsatları kaçırdığınız takdirde üzüleceğinize delalettir , iç çamaşırı çıkarmak bazen de yakınınızdaki bir kimse ile zina etmeye delalet eder.

Rüyada iç çamaşırı yıkamak ,  aklınızdan geçirdiğiniz fikirlerinizi gerçekleştireceğinize ve kendinize olan güveninizin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada bayan iç çamaşırı görmek aşk hayatınızda şanslı olduğunuz bir zamanda olduğunuza işarettir.


 

Rüyada erkek iç çamaşırı görmek , kısmen değişim yaşayacağınız bir döneme gireceğinize , aşk hayatınızda bazı düşüncelerinizi değiştirebileceğinize işarettir.

Rüyanızda erkek birisinin bayan iç çamaşırı giydiğini görmek , son günlerde sizi olumsuz etkileyen konuları bir kenara bırakmanız gerektiğine ve kendinizi olumlu düşünmeye yöneltmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada bir bayanın erkek iç çamaşırı giydiğini görmek , duygusal bir konuda bir adım atmanız gerektiğine , adımınızla birlikte herşeyin istediğiniz gibi olacağına işarettir.

Rüyada sokakta iç çamaşırıyla dolaştığını görmek , tanımadığınız birisiyle tartışabileceğinize , girdiğiniz bir toplulukta sakinliğinizi korumanızın yararınıza olacağına  delalet eder.

 

 www.tabirdot.com