ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA İĞNE GÖRMEK

    Rüyada iğne görmek yakın zamanda olacak olan iş görüşmelerine işarettir.

Rüyada iğneyi almak içinizden gelerek birilerine yardım edeceğinize ve bunun sonunda mutluluk duyacağınıza delalet eder.

Rüyada iğneyle bir şeyler dikmek yaptığınız hatalardan ders çıkarmaya ve bunları düzelteceğinize yorumlanır.

Birşey dikerken elinize iğne battığını görmek okul yaşamında arkadaşlar arasında olacak neşeye , mutluluğa işarettir.

İğne deliğinden ip geçirmeye çalışmak kendinize yeni ve anlamlı hedefler koyacağınıza ve bunları kısa zamanda gerçekleştireceğinize yorumlanır.

Eğer ipi iğnenin deliğinden geçiremiyorsanız hayatınızda yaşamak istemeyeceğiniz olaylar yaşayacaksınız fakat kısa sürede sorunlarınız geçecektir.

İğne ile yırtık , eski kıyafetleri diktiğini görmek ilişkide olan sorunların ilişkinin devam etmesiyle aşılacağına delalet eder.

İğnenin bacağınıza battığını görmek uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızla aklınıza gelmeyecek bir yerde aniden karşılaşacağınıza işarettir.

Başka birisinin size iğne batırması parasal konularda birilerinden yardım alacağınıza , en kısa zamanda da borcunuzu rahatlıkla geri ödeyebileceğinize işarettir.

Siz birilerine bilerek iğne batırıyorsanız iş yaşamında sizden rütbeli kişilerle ufak atışmalar yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada iğne satın almak iş nedeniyle başka bir yere taşınacağınıza , kısa zamanda da taşındığınız yere alışacağınıza işarettir.

Rüyanızda iğne satıyorsanız çocuğunuzla yemek yeme konusunda sıkıntılar yaşayacağınıza delalet eder.

Birşey dikerken iğnenin kırıldığını görmek yaptığınız bir yardım karşılığında hoşunuza gitmeyen tepkiler alacağınıza işarettir.

Rüyada küçük bir çocuğun iğneyle oynadığını görmek mesleğinizi severek yapmadığınıza veya bir zaman sonra o işten sıkılacağınıza işarettir.

 

İğne ile bir şeyler dikerken elinizi kanatmak istediğiniz işle ilgili planlarınızı gerçekleştireceğinize ve yaptığınız işte mutlu olacağınıza yorumlanır.

İğneyi yediğini görmek yaptığınız bir proje veya işin sonunda övgülerle karşılaşacağınıza işarettir.

İğneyi yere düşürmek annenizle aranızdaki ilişkinizin bu aralar daha iyi olacağına delalet eder.

İğneyi kaybetmek ve aramak ilişkilerinizde yaşayacağınız mutlu anlara ve heyecanlara yorumlanır.

 

 www.tabirdot.com