ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA İSKELE GÖRMEK

       Rüyada iskele görmek, iç huzuru bularak mutlu yaşamaya, neşe dolu olmaya, yüreğin heyecan kaplamasına delalettir.

 

Rüyada iskele kurmak ya da iskele yapmak, ruh ikizini bulmaya ve ona bunu ifade etmeye, evlilik ya da nişan teklifine veya sürpriz bir hediye almaya delalet eder.

Rüyada tahta iskele görmek, tarlanın bereketine, mahsulün çokluğuna, sofranın bolluğuna ve hane huzuruna delalet eder.

Rüyada iskelede yürümek, doğru karar verilerek çıkılan yola, hedefiyle arasındaki engelleri ortadan kaldırmaya yahut kararını vermiş kişiye delalet eder.

Rüyada iskele yıkılması, ızdırap verici, üzücü bir olay yaşamaya delalet eder.

Rüyada iskelede oturmak, evlat sahibi olmakla yahut çocuğuyla katılması gerekli faaliyete, bunun için topluma karışmaya, sosyal aktiviteye delalet eder.

Rüyada iskelede yatmak ya da iskeleye uzanmak, planlı tatil fikrinin sekteye uğramasına, engel sonucu bozulan seyahat fikrinin ertelenmesine delalettir.

Rüyada iskele yanması ya da yanan iskele görmek, hesapta olmayan bir kimse nedeniyle mala ya da mülke sahip olamamakla, varlığı bilinmeyen kimsece hesabın bozulmasına delalet eder.

Rüyada iskeleden düşmek ya da iskeleden denize düşmek,tahmin edilmeyen bir gelire kavuşmaya, yüksek kazançlı bir iş teklifine ya da sınav kazanmaya delalet eder.

Rüyada iskeleden atlamak, umudunu kaybetmemeye, sabrını sınamaya, metanetini korumaya delalet eder.

Rüyada demir iskele görmek, büyük bir kaza atlatmaya yahut yangın, sel, deprem gibi afet geçirmeye delalet eder.

Rüyada deniz ve iskele görmek, hayatın yolunda gitmesine, mutluluğa, beklentilerin karşılanmasına, yaşama arzusuna ve sevincine aynı zamanda dileklerin kabul olmasına delalet eder.

Rüyada iskele babası görmek, şirket sahibi olmaya, kendi işini kurmaya, arsa veya ev arazisini değerlendirmek üzere devretmeye yahut girişimci faaliyetlere delalettir.

 

 www.tabirdot.com