ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KAHVE GÖRMEK

    Rüyada kahve görmek , yapılacak bir yolculuğa , görev değişikliğine , hedeflerinizin değişmesine , şarta bağlı paraya delalettir.


Rüyada  kahvenin tadını , acı , şekerli , tuzlu yada ekşi olarak almak , belirsiz olayların kesinlik kazanmasına , kazancın ve şansın belirgin olarak artacağına delalettir.


Rüyada kahve içmek , birkaç koşulu yerine getirerek almaya hak kazanacağınız değerli bir eşya yahut mülke delalettir.

Rüyada kahve pişirmek , hayırlı bir konu için evinize gelecek misafirlere ,  evinizde yapacağınız hazırlıklara , yardımcı yada yol gösterici bir kimse ile beraber hareket etmeye delalettir.


Rüyada kahveyi başka bir kimse pişiriyor ise ,  bir akraba veya arkadaşınızda uzun bir süre yatılı misafir kalacağınıza , farklı kişi yada hedeflere yöneleceğinize delalettir.

Rüyada kahve falı bakmak , akrabalarınızın içinden sizi kıskanan kişiler olduğuna ve bu kişilerin sizi bir konuda engelleyeceğine fakat kısa süre içinde bu kişiye rağmen işlerinizde başarı göstereceğinize işarettir.

Rüyada kahve falı baktırmak , kısa süreliğine yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuk sonunda elinize geçecek bir miktar paraya işarettir. Falı bakan kişi kadın ise , size borcu olan bir kimseden paranızı zor da olsa alacağınıza , falı bakan erkek ise , bir akrabanıza olan borcunuzu sıkıntı çekmeden ödeyeceğinize işarettir.

Rüyada kahveyi dökmek , yapılacak bir seyahat sırasında kaybedilecek bir eşyaya veya gereksiz harcanacak paraya delalettir. Rüyada kahve dökmek zevk ve sefa için hesapsız harcanacak paraya da delalet eder.


Rüyada bir kimsenin kahveyi sizin veya kendi üzerine yanlışlıkla döktüğünü görmek , birikimlerinizi doğru zamanda ve doğru yerde harcayacağınıza , kazanacağınız ödül ve ikramiyelere delalettir.

Rüyada kahve çekirdeği görmek , çok istediğiniz bir olayın gerçekleşmesine , gözünüze kestirdiğiniz bir amaca kısa sürede ulaşmaya , hayalini kurduğunuz eve taşınmaya delalettir.

Rüyada kahve ikram etmek , arkadaşlarınızla yapacağınız bir sohbete ve bu sohbet sırasında konuşulacak sırlara işarettir.

Rüyada kahve fincanı görmek , maddi durumunuzla alakalı bir ev değişikliği yapacağınıza ve bu değişikliğin sizin için daha hayırlı olacağına delalettir.

Rüyada sade kahve , yapılacak uzun bir tatile ve bu tatil sırasında kazanılacak paralara veya tanışılacak kişilere delalettir. Sade kahve yapmak veya içmek , alacağınız bir haber ile mutlu olacağınıza ve bu haberin ailenizi maddi yönden olumlu şekilde etkileyeceğine işarettir.


Rüyada köpüklü kahve görmek , duygusal heyecanlar yaşamaya delalettir.


Rüyada kahve kavurmak , iş arkadaşlarınızla yapacağınız ortak bir işe ve yardımlaşmaya delalet eder. 
  www.tabirdot.com