ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KANGURU GÖRMEK

    Rüyada kanguru görmek , düşmanı aldatmaya , hile yaparak rakibe üstün gelmeye delalettir. Rüyada kanguru görmek birçok tabirde şanslı olmaya yorumlanır.

Rüyada kanguru öldürmek , hile yapmadan da rakibe karşı kolaylıkla üstünlük kuracağınıza , samimi ve doğru sözler ile daha etkili sonuçlar elde edeceğinize delalettir.

Rüyada kanguru yavrusu görmek , erken davranarak bir riski bertaraf edeceğinize delalettir. Rüyada kanguru yavrusu gören kimse erken kalkmak zorunda olacağı bir işe girer yahut katıldığı bir ortamda ilk denemeleri yapan kişi olur.

Rüyada kanguru kovalamak , doğru yolu bularak kendi şansının peşinden gitmeye delalettir. Kanguruyu yakalamak , istediğini almaya , başkoyduğu yoldan istediğini elde ederek ayrılmaya delalettir.

Rüyada kangurunun kendisini kovaladığını görmek , kangurudan kaçmak , elde ettiğiniz bir şansın farkına varmadığınıza , yanlış verdiğiniz kararları telafi etmek için önünüze çıkan fırsatları göremdiğinize yada yanlış değerlendirdiğinize delalettir.

Rüyada kanguru eti görmek , kanguru eti yemek altın yumurtlayan tavuğu kesmek olarak yorumlanır. Açgözlü davrandığınız takdirde elinizdekini kaybedebilirsiniz. Kanguru eti bazen de miktarı nispetince kazanılacak ikramiyeye delalettir.

Rüyada kanguruya binmek , ihtiyaçlarınızı karşılayan , hatalarınızı siz farketmeden telafi eden , küstürdüğünüz kimselerin gönlünü alacak , eğitimli ve kendine güveni olan bir hayat arkadaşına delalettir.


 

 www.tabirdot.com