ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KAŞIK GÖRMEK

    Rüyada kaşık görmek , zenginliğe , bolluğa , malın çoğalmasına delalettir.

Rüyada kaşık gören kişi , yaptığı işten daha çok keyif alır , ilişkisinden aldığı mutluluk artar. Kaşığı yiyecek ile dolu görmek , zengin olmaya , kaşığın içinde yiyecek dışında bir şeyler görmek , şansın olumlu yönde değişmesine delalettir.

Rüyada demir , bakır , aliminyum yada benzer metallerden yapılmış kaşık , çevrenizdekilerin de takdir edeceği şekilde , hak ederek elde edeceğiniz zenginliğe , kıymetli taşlardan , altından yada gümüşten kaşık görmek , bir anda gelecek şöhret ve beraberinde getireceği paraya delalettir.

Rüyada cam yada porselen kaşık görmek , çalıştığınız ve dikkatli olduğunuz sürece hayatınızı sıkıntıya düşmeden bolluk içerisinde geçireceğinize , elinizdekileri kaybetmemek için bir an bile işlerinizi aksatmamanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada tahtadan , topraktan ve benzer maddelerden yapılmış kaşık görmek , topraktan kazanılacak paraya , mahsulde bolluğa , verimli bir tarla , bağ yada bahçe sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada kırık kaşık görmek , miras paylaşmaya , kaşığı kırmak , eğmek , bükmek , küçük bir fedakarlık ile elde edilecek büyük miktarda kazanca delalettir.

Rüyada kaşık yutmak , elde ettiği zenginlik nedeni ile başının dönerek , en yakınındakilere dahi sırt çevirmeye delalet eder.

 

 

Rüyada kaşıkla oynamak , kaşık çalmak , çalışmaya ihtiyaç duymadan hayatını geçirecek kadar mala sahip olmaya delalettir.

Rüyada kaşık alınıp satılması , daha çok para ve itibar kazanmak için sizinle ilgili bilgileri paylaşmaktan çekinmeyecek , sadakatsiz bir arkadaşa delalet eder. 

Rüyada kaşığı fırlatmak , yere düşürmek , aile içerisine giren ancak sizin haberdar olmadığınız haram rızka delalet eder.

Rüyada kaşık yıkamak , bir fakire yardım etmeye yada dargın olan iki kişinin arasını yapacağınıza delalet eder.

 www.tabirdot.com