ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KAYINBİRADER GÖRMEK

    Rüyada kayınbirader görmek , uzak bir memlekete yerleşmeye , seyahate çıkmaya , bulunduğunuz ortama uyum sağlamaya ve kıskançlığa delalettir.

Rüyada kayınbiraderini gören kişi , yakın zamanda bir seyahate çıkar. Kayınbiraderi ile konuşan , önemli bir değişiklik yapmak için ailesinden destek ister.

Rüyada kayınbirader ile sevişmek , öpüşmek , yeni gireceğiniz bir ortama kolay adapte olup , hoş vakit geçireceğinize delalettir. Kayınbiradere şehvet ile , aşk ile sarılmak , gösterdiğiniz tutum ve davranışlar ile yeni gireceğiniz bir ortamda dikkat çekerek , bir süre sizi takip eden insanlar olacağına delalettir. Şehvet duymadan , şefkat ve iyiniyet ile kayınbiradere sarılmak , biten bir ilişkiyi kabullenmeye , kaybettiğiniz bir malın yerine daha iyisini edineceğinize delalettir.

Rüyada kayınbirader ile kavga etmek , tartışmak , eşiniz , sevgiliniz yada çok samimi bir dostunuza sinirleneceğinize , sinirinizi başka insanlardan çıkaracağınıza delalettir.

Rüyada kayınbirader ile sevişmek , yaşadığı yerden uzak bir yerde bir tanıdık ile karşılaşmaya , beklemediğiniz bir konuda yanınızda olacak bir akrabaya delalettir.

Rüyada kayınbiraderin öldüğünü görmek , eşini yada çocuklarını yolculuğa göndermeye , kısa bir süre yalnız kalıp kafanızı dinlendireceğinize delalettir. Rüyada kayınbiraderini öldürmek , öldürmeye çalışmak , yeni girdiğini bir ortam yada toplulukta kabul görmek için nefsinize hakim olmanız gerektiğine delalettir.
 

Rüyada kayınbiraderin karısı , sizi çok seven bir kimsenin , arka arka kazandığınız başarılar nedeni ile sizi kıskanmaya başlayarak sizinle arasına mesafe koyacağına delalettir.

Rüyada kayınbirader ile evlenmek , gereksiz kıskançlık yaptığınıza , olayları abarttığınıza , bu nedenle ilişkinizde sıkıntılar yaşayabileceğinize delalet eder.

Rüyada kendini kayınbirader olarak görmek , sorumluluk verdiğiniz bir kişinin işlerini ciddiye almadığına ve özensiz davrandığına , kendi dertleriniz ve işleriniz ile uğraştığınız için bu suiistimali fark etmediğinize delalettir. 

 www.tabirdot.com