ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KERTENKELE GÖRMEK

    Rüyada kertenkele görmek , fikirlerinizin değişmesine , beğenilerinizin farklılaşmasına , üzerinizde etkisini gösterecek bir kimseye delalet eder.

Rüyada kertenkele görüp korkan kişi , riske girmeye cesaret edemediği için küçük bir kazanç ile yetinir. Rüyada kertenkele görüp korkmamak , girdiği risklerden başarı ile çıkmaya delalettir. 

Kertenkele görmek , aşk hayatında yaşadığınız çelişkilerin sonlanmasına , şüphelerinizden kurtularak karşınızdaki insana olan güveninizin artmasına delalettir.

Rüyada görülen kertenkelenin çokluğu , karar vermeniz gereken birçok konu ile karşılaşmaya , doğru kararı vermek için acele etmemeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada kertenkele ısırması , sürekli fikir değiştirdiğiniz bir konuda , son sözü bir dostunuzun söyleyerek sizi rahatlatacağına delalet eder.

Rüyada ölü kertenkele görmek , eleştiriye kapalı olduğunuz için , çevrenizdeki kişilerin sizde gördüğü yanlışları dile getiremediklerine delalettir. Kertenkele öldürmek , kararlı olmaya , yanlış olan seçenekleri elemeye delalettir.

Rüyada kertenkele yemek , kendi kişiliğinizden uzaklaşıp , özendiğiniz bir kimsenin hareketlerini taklit edeceğinize , bu durumun çevrenizde hoş karşılanmayacağına delalet eder.


Rüyada kertenkele yakalamak , elinde kertenkele tutmak , defalarca risk alıp her seferinde başarılı olmaya delalettir.

Rüyada görülen kertenkele yumurtası , karar vermeniz gereken bir konuda size yardım etmek isteyen , sizden yaşça küçük bir kimseyi dikkate almanız gerektiğine delalettir.

Rüyada kertenkelenin kuyruğunun kopması , büyük bir kazanca kavuşmak için bir miktar harcama yapmanız gerekeceğine delalettir. Kuyruksuz kertenkele , özü sözü bir dosta delalet eder.

 

 www.tabirdot.com