ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KİRAZ GÖRMEK

    Rüyada kiraz görmek , karşılaşılacak çelişkilere , olaylar karşısında gösterilecek farklı tepkilere ve duyulacak güzel haberlere delalettir.

Rüyada kiraz yemek , yaşamış olduğunuz başarısızlıkları aşacağınıza ve sizin sorumluluğunuzda olan işleri başarılı bir şekilde teslim edeceğinize işarettir.

Mevsiminde kiraz yemek , çelişkide kalmanıza rağmen arka arkaya yaptığınız seçimlerde doğru olanı tespit etmeyi başaracağınıza delalettir.

Rüyada kiraz ağacı yahut kiraz fidanı görmek, arkadaşlarınızdan duyacağınız  iyi bir habere , vereceği güzel haber karşısında sizden beklentisi olacak kimseye işarettir.

Rüyada kiraz toplamak ,  almış olduğunuz mülkü kısa süre içerisinde kar ederek elden çıkaracağınıza , geçmiş zamanlarda özendiğniz bir eşyayı yakın zamanda satın alacağınıza delalettir.

Rüyada kiraz çalmak , rakibinize sunulan bir imkanı hızlı davranarak kendini lehinize çevireceğinize delalettir.
 

Rüyada kiraz çekirdeği görmek, size karşı farklı tutumlar sergileyen kişinin tavırlarının sebebini öğreneceğinize delalettir.

Rüyada birisinin size kiraz ikram etmesi , sevmediğiniz ve anlaşamadığınız bir kişiden duyacağınız ve sizi sevindirecek habere delalettir.

Kiraz reçeli görmek , maddi konuda yaşadığınız sıkıntıları atlatacağınıza ve elinize para geçeceğine işarettir.

 

 www.tabirdot.com