ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KOLYE GÖRMEK

    Rüyada kolye görmek ailenizden bazı kişileri çok özleyeceğinize ve onlardan bir süre daha uzak kalacağınıza işarettir.

Rüyada kolye taktığını görmek bir kişiyi üzdüğünüz için pişmanlık yaşayacağınıza , o kişiden özür dileyeceğinize delalet eder.

Rüyada birisine kolye hediye almak işinizde üstün performans göstereceğinize ve bazı kişiler tarafından kıskanılacağınıza işarettir.

Rüyada birisinin size kolye hediye etmesi iş arkadaşlarınızdan birisiyle tartışacağınıza , bu tartışmanız üzerine ortak bir işte yer alacağınıza yorumlanır. 


Rüyada kolyenin kopması işlerinizin çok yoğun olduğuna ve tamamlamakta zorlanacağınıza işarettir. Kolyenizi çekerek kopardığınızı görmek 
işlerinizi kısa zamanda fakat çok yorularak bitireceğinize , kolyenizi birisinin kopardığını görmek kısa sürede ve çok kolay bir şekilde işlerinizi tamamlayacağınıza delalet eder.

Rüyada kolye almak veya aldırmak sevgilinizle yapacağınız güzel bir seyahate delalet eder.

Rüyada kolye satmak veya satan birisini görmek bir arkadaşınızla başka kişiler hakkında konuşacağınıza ve bu konuşmalarınızın sizi daha sonra zor durumda bırakacağına işarettir.

Rüyada kolye ucu görmek ailenizde bazı kişiler arasında ayrılıklar yaşanacağına delalet eder. Kolye ucunun çok büyük ve gösterişli
olduğunu görmek yaşanan ayrılığa sizin veya size yakın birinin neden olacağına , kolye ucunun çok küçük ve gösterişsiz olduğunu görmek 
ilişkinizin dışarıdan bazı kişilerin olumsuz konuşmaları nedeni ile etkileneceğine fakat bu sorunun kısa sürede ortadan kalkacağına işarettir. 

Rüyada kolye ucunu kaybettiğinizi görüyorsanız okul veya işinizi değiştireceğinize ve yeni bir okul veya işe başlayıp kısa sürede uyum sağlayacağınıza delalet eder.

Rüyada kolye ucu bulduğunuzu görüyorsanız ailenizden bazı kişilerle sorunlarınızı paylaşacağınıza ve paylaştığınız kişinin size yardımının dokunacağına delalet eder.

Rüyada kolyenizi kaybettiğinizi ve onu aradığınızı görüyorsanız bir eşyanızı kaybedeceğinize veya çalınacağına delalet eder. Kolyeyi başka birinin aradığını görüyorsanız çok pahalı bir eşyanızın çalınacağına işarettir.

 

Rüyada yerde veya herhangi bir yerde kolye bulduğunuzu görmek yeni biriyle tanışacağınıza ,bu kişiyle ilk zamanlar çok iyi anlaşamasanız da kısa sürede aranızda bir şeyler olacağına işarettir.

Rüyada altın kolye almak sizinle ilgilenen birilerinin olduğuna işarettir. Altın kolyeyi taktığınız görmek sizin birisiyle ilgilendiğinize fakat o kişinin doğru olmadığına delalet eder.

Rüyada gümüş kolye görmek parasal konuda çok savurgan olduğunuz bir dönemde olduğunuza işarettir. Gümüş kolyeyi taktığınızı görmek kötü olan maddi durumunuzun kısa sürede iyi olacağına delalet eder.

Çok pahalı bir kolye taktığınızı veya aldığınızı görmek bir kaza geçireceğinize fakat ufak hasarlarla atlatacağınıza işarettir. Pahalı bir kolye bulduğunuzu görmek bir kişinin kaza geçirmesini önleyeceğinize delalet eder.

 

 www.tabirdot.com