ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KUAFÖR GÖRMEK

     Rüyada kuaför görmek , aklınızdaki sorunları , ilişkinizdeki sıkıntılarınızı aşacağınıza , konuşma ve görünüşünüz ile insanları etkileyeceğinize delalettir.

Rüyada kuaför olmak , ilişkinizde aklınıza takılan soruları  çözeceğinize , ilişkinizi istediğiniz şekilde yönlendireceğinize işarettir. Tanıdığınız bir kimsenin kuaför olduğunu görmek , bir kimseye evlilik veya ailesiyle alakalı bir konuda yardım edeceğinize veya fikir vereceğinize delalettir.

Rüyada kuaförde çalıştığını görmek , maddi konuda yaşadığınız sıkıntıları kısa zamanda aşacağınıza , mahçup olduğunuz bir durumu unutturacağınıza işarettir. Bir yakınınızın kuaförde çalıştığını görmek , maddi konuda bir
kimsenin sizden yardım isteyeceğine delalettir.

Rüyada kuaför dükkanı görmek , sağlık konusuyla alakalı bir harcama yapacağınıza , kendinize daha çok zaman ve para ayıracağınıza , önemli bir yükten kurtulacağnıza işarettir. 

Rüyada kuaförde saç kestirdiğini gören kişi , girdiği işte çok çalışır , ancak karşılığında kısa sürede yükselerek , hayal ettiğinden daha çok para kazanmaya başlar.

Rüyasında kuaförde saç kestiğini gören kişi , işi ile ilgili yeni bilgiler öğreneceği , bir seyahat , bir toplantı yada görüşmeye katılır , rüyayı gören kişi çalışmıyor ise , yeni tanışacağı bir insan sayesinde hayatını düzene sokar , öğrenci ise öğretmenlerinden hayatını değiştirecek fikirler edinir.

Kuaförde saçını boyattığını gören kişi , sevmediği bir işte çalışır , rüyasında başkasının kuaförde saçını boyattığını gören , o kişi sayesinde sevmediği bir işten yada insandan kurtulur.

Rüyada kuaföre gitmek, yapacağınız bir geziye ve göreceğiniz yeni yerlere işarettir.

 

Rüyada kuaför aramak , yeni bir işe başlayacağınıza veya bir kimsenin iş bulmasına yardımcı olacağınıza delalettir.


Rüyada kuaför dükkanı açmak , işinizde yaşadığınız sorunları kısa sürede aşacağınıza ve yakın zamanda işinizde başarı gösterip , mevki olarak yükseleceğinize , size tepeden bakan kimselere unutamayacağı bir ders vereceğinize işarettir. 


Rüyad kadın kuaför , yapacağınız veya göstereceğiniz başarılarla uzun bir süre ön planda olacağınıza delalettir. Erkek kuaför ise , bir kimsenin sizden işiyle alakalı bir konuda yardım isteyeceğine ve o kişiye isteyerek ve mutluluk duyarak yardım edeceğinize delaletir.

 

 

 www.tabirdot.com