ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA KUYU GÖRMEK

   Rüyada kuyu görmek , yalan söylemeye , insanları aldatmaya , güzelliğe aldanmaya , kimi tabirlere göre ise kendi işini ve ailesini garantiye almaya delalettir.

 

Rüyada kuyu kazdığını , kuyu açtığını gören kişi , kendisi ve sevdiklerinin menfaati için yalan söylemek zorunda kalır. Kuyuyu kazan bir kimseyi görmek , size yalan söyleyecek ancak size bunu daha sonra hissettirecek ve telafi etmeye çalışacak bir kimseye delalettir.

Rüyada kuyu kapatmak , size yalan söyleyen bir kimsenin yalanını fark ederek , yüzüne vurmaya delalettir.

Rüyada kuyuya düşmek , bir insandan etkilenmeye , bu insan nedeni ile sevdiğiniz kişilere sırt çevireceğinize delalettir. Kuyuya düşen insan görmek , paranızı elinizden almak için sizi etkilemeye çalışacak bir insana , kuyuya düşen hayvan görmek , borç isteyip geri ödemeyecek güvenilmez bir insana delalettir.

Rüyada kuyudan çıkmak çok hayırlıdır. Kuyunun duvarlarına tutunarak kendi çabası ile kuyudan çıkan kişi zengin olur . Bir ip yada merdiven yardımı ile kuyudan çıkmak , miras yolu ile zengin olmaya , birinin üzerine basarak kuyudan çıkmak , başka bir kimsenin parasını yemeye delalettir.

Rüyada kuyudan çıkan birilerini görmek yada kuyudan çıkan birilerine yardım etmek , başarılı olmak için sizi örnek alan kimselere yardımı esirgemeyeceğinize delalettir.

Rüyada kuyudan su çekmek , düzenli bir iş edinmeye , hoşunuza giden bir kimseye iltifat etmeye , kuyunun kuruduğunu görmek , gösterişine aldanarak edindiğiniz bir maldan sıkılmaya delalettir.

Rüyada kuyunun taşması , bolluk ve bereket dolu bir yıl geçirmeye , mahsulde bolluğa , ailenin genişlemesine delalettir.

 

Rüyada kuyu temizlemek , gelecek içi tedbir almaya , para kazanırken kenara atmaya , ilişkisine heyecan katmak için eşine sürpriz hazırlamaya delalettir.

Rüyada kuyuya bir şeyler atmak , sevdikleriniz hediyeler almaya , onları mutlu edecek başarılar elde etmeye delalettir. 

Rüyada kuyudan sesler geldiğini duymak , sizi kötü alışkanlıklara sevk etmek isteyecek , sadece kendisi ile dost olmanızı bekleyecek , hayırsız bir kimseye delalettir. kuyudan gelen sesler , kimi tabirlere göre uzak durulması gereken riskler olarak yorumlanır. 

 

 www.tabirdot.com