ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA MANDALİNA GÖRMEK

      Rüyada mandalina görmek , huzurun hakim olmasına , son noktayı koymak için fırsat elde etmeye , yakın bir akrabanızın imkanlarından faydalanıp size sunulan imkanı kötüye kullanmaya delalettir.


Rüyada mandalinanın kabuğunu soymak ,   beklemediğiniz bir kişinin yakın zamanda misafir olarak gelmesine , sahipsiz bir kimseye sahip çıkmaya , çıkarınız için yakınlık kuracağınız bir kimseye , yalan yere iltifat etmeye delalettir.


Rüyada mandalinayı dilim dilim ayırmak hayra yorulur , manadalinayı dilimlerine ayırmak , aldığınız tedbirlerin şerri uzak tutmasına delalettir.

 

Rüyada mandalina alıp satmak , bebek haberi almaya , şaka ile karışık suçlama yapmaya , hayat mücadelesi ile meşgul olup çevrenizde gelişen olaylara uzak kalmaya delalettir. 

 
Rüyada mandalina kabukları sevdiğiniz bir kimseden aldığınız , size miras kalan yahut sevdiğiniz birinden alınıp size verilen , mal , eşya ve ganimete delalettir.


Rüyada mandalina ağacı görmek ,  haram yolla edinilecek servete , ahlı bir malı sahiplenmeye , hakedene hakkını vermeyip kendinize saklayacağınıza , insanlara güven vermeye , girdiğiniz ortamda sözünüzün dinlenmesine delalettir.
 


 

 www.tabirdot.com