ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA MANGAL GÖRMEK

    Rüyada mangal görmek, sona gelmeye, bir işi sonlandırmaya çok yaklaşmaya, sayılı günün bitmesine, nihayete ermeye delalettir.

 

Rüyada mangal yakmak ya da mangal tutuşturmak, tanışmak amacıyla fırsat kollanan kimseyle yakınlaşmaya, tanışmaya, bir araya gelerek içindekileri aktarma şansı bulmaya delalet eder.

Rüyada mangal almak ya da mangal satın almak, kendini kabullendirebilmeye, girilen ortama uyum sağlamaya yahut hızlı alışmaya, ortak paydaşların çokluğuna delalet eder.

Rüyada mangal taşımak ya da mangalı bir yerden başka yere koymak, ertelenen tatile, geç kalınmış plan yüzünden suya düşen hayallere delalet eder.

Rüyada mangalın kırıldığını görmek, doğal afete uğramaya ve bunun sonucu yaşanan stresli ve korkulu sürece delalet eder.

Rüyada mangal kömürü görmek, mutluluktan dolayı dökülen gözyaşına, sevindirici haber almaya, dileğin kabul olmasına delalettir.

Rüyada mangalda et pişirmek, sağlıklı olmaya, sıhhatini kazanmaya yahut hızlı ilerleyen hastalığın artık iyileşme sürecine başlamasına delalet eder.

Rüyada mangalda sucuk pişirmek, gelire, mala, bolluğa yahut akrabadan gelen faydaya delalet eder.

Rüyada mangalda balık pişirmek, şansın açık olmasına, büyük kısmete ya da beklenmedik kazanca delalet eder. 

Rüyada mangalda yiyecek pişirmek, ortam değişikliğine, kısa süreli mekan farklılığına ve yaşam alanı değişikliğine delalet eder.

Rüyada mangal söndürmek, korku duyulan bir olayla yüzleşmeye, çekingenliğini atmaya, sosyalleşmeye delalet eder.

Rüyada boş mangal görmek, karar verme özgürlüğüne sahip kızın evden ayrılmasına, okul, evlilik yahut benzer sebeple farklı ev açılmasına delalet eder.

Rüyada mangal devirmek, görünmez kazayla yahut bilinçsizce verilen zarara delalettir.

 

 www.tabirdot.com