ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA MERDİVEN GÖRMEK

    Rüyada merdiven görmek , yaşam ile ölüm arasında , varlık ile yokluk arasında seçime zorlanacağınıza , kaybedilen namı yahut ünvanı geri kazanmaya , dostlarınızdan kuvvet almaya delalet eder.

Rüyanızda merdivenleri çıkmak , yaşamanızda çevrenizde güzel , iyi insanların olacağına ve bu insanların hayatınıza daha çok güzellikler katacağına , seçimi doğru yapıp yükselişe geçmeye , geride başladığınız yarışı önde bitirmeye  delalettir.

Rüyada merdivenden inmek ,  dikkatsizliğiniz nedeni ile tecrübesiz bir kimseye mağlup olmaya , kendi rızanız ile yarıştan çekilmeye , yakın tanıdığınız bir kimseye gönül verip bunu belli etmeye delalettir.

Rüyada merdiven yıkamak , sizi suçlayan , sizi hedef gösteren bir kimseye dersini vermeye , kendini olduğundan farklı göstermeye , çok iyi bildiğiniz bir konuda susarak karşıdaki kişinin bilgisini ölçmeye delalettir.  

 

Rüyada tahta merdiven görmek , katılacağınız bir yarışmada iyi bir derece alacağınıza , başarılarınızla birçok kimseye örnek olacağınıza , rakibin yaptığı hatayı iyi değerlendirerek öne geçmeye delalettir.

Rüyada merdivenin altından geçmek , yönetici yahut amire karşı çıkmaya , çalışan kimse için istifa edip daha iyi bir işe girmeye , çoğunluğun aksi yönünde hareket ederek kazanan taraf olmaya delalettir.

Rüyada kırık merdiven görmek ,  sevmediğiniz kişilerin etrafınızda olmasına , yaptığınız masrafa , yahut çektiğiniz çileye değmeyecek miktarda kazanca , emeğinin hakkını alamamaya delalettir.

Rüyada ip merdiven görmek , ilişkinizde yaşayacağınız heyecanlara , mutluluklara , iş amacı ile gittiğiniz bir yerde çok iyi şekilde ağırlanmaya , eski dostlarınız sayesinde üstünlük sağlamaya delalettir.

 





 

 

 

 www.tabirdot.com