ANASAYFA                                            Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z 

RÜYADA OĞUL GÖRMEKRüyada oğul görmek , ne şekilde olursa olsun bolluk ve berekete delalettir. ??Rüyada görülen oğullar ne kadar çok ise bolluk ve bereket o derece çok ve sürekli olacak demektir. ??


Rüyada oğlunu görmek , gerçek hayatta oğlu olsun yada olmasın , bereket ve rahmetle dolu bir dönemin habercisidir. ??Rüyada oğlunun kendisinde gülümsediğini yada sevecen davranışlar sergilediğini görmek , bir duanızın gerçekleşeceğine delalettir. 

 Rüyada oğlu olduğunu görmek , imkansız gibi gelen bir maddi beklentinin gerçekleşmesine delalettir.??Oğlunun doğduğunu görmek bu beklentinin çok çabuk gerçekleşeceğine , daha büyük bir oğlu olduğunu görmek bu beklentinin biraz vadesi olduğuna delalettir. ??


Rüyada oğlunun küçüklük halini görmek , unuttuğunuz bir para yada gelirin tekrar hatırınıza gelip mutlu olacağınıza delalettir. ??


Rüyada kendi oğlunun öldüğünü görmek , zahmetli yollardan para kazanmaya işarettir. ??


Rüyada oğluna zarar verdiğini onu dövdüğünü görmek , iş konusunda rakiplerinizi alt edip , ilgilendiğiniz konuda tek olacağınıza delalettir. ??


Rüyada oğlunu evlenirken , nişanlanırken yada sözlenirken görmek , akrabalardan kalacak mirasa delalettir. ??


Rüyada oğluna kızmak , sinirlenmek , tepki göstermek , işyerinde gireceğiniz mücadele sonunda elde edeceğiniz ,maddi kazançlı bir başarıya delalettir. ??


Rüyada oğlunun eşinden boşandığını gören kişi kardeş ve çocukları ile ortak bir işe girer. 


??Rüyada oğlunun çocuk sahibi olduğunu gören kişi , çalışmaya ihtiyaç duymadan geçimini sağlayacak bir paraya sahip olur. 


??Rüyasında oğlu ile cinsi münasebette bulunan kişi maddi açıdan kayba uğrar. ??


Rüyada oğlu ile yolculuğa çıktığını görmek , düğün , parti yada bir toplantı için yapılacak harcamaya delalettir. ??


Rüyada oğlu ile oynadığını gören kişi , uzun ve keyifli bir yolculuğa çıkar. ??Rüyada kendi oğlunu öpmek , ticaretle uğraşmaya , oğlunuzun sizi öptüğünü görmek ise kazançlı bir mahsule delalettir. ??


Rüyada oğlunun namaz kıldığını , oruç tuttuğunu yada ibadet ettiğini görmek , eşiniz yada sevgiliniz ile birlikte bir iş kurup para kazanmaya delalettir.

Rüyada oğlu ile yemek yediğini görmek , lezzetli bir yemek ise helal kazanca , tatsız ve kötü bir yemek ise haram kazanca delalettir. 

Rüyada oğlunu uyurken görmek , iş konusunda beklentilerinizin gerçekleşmeyeceğine , oğlunuzu uyanırken görmek kötü giden bir işten vazgeçip başka çözümler üreteceğinize delalettir. 

Rüyada oğlunun ünlü olduğunu görmek , ortak yaptığınız bir işte ortağınızdan ayrılıp , işe kendiniz devam edeceğinize delalettir. 

Oğlunun sigara , alkol , içki kullandığını görmek , ortağınızdan ayrılıp yeni bir ortakla çalışmaya delalettir. 

Oğlunun ağladığını görmek , bir yakınından gelecek ortak iş teklifine delalettir.

         

  


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KONULAR
 www.tabirdot.com