ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA OJE GÖRMEK

   Rüyada oje görmek dedikoduya , lafa ve söze delalettir.

Rüyada kendinize yada başkasına oje sürdüğünüzü görmek , hakkınızda dedikodu yapıldığına , ojenizi başkasının sürdüğünü görmek , kıskandığınız bir kişi hakkında dedikodu yapacağınıza delalettir.

Rüyada sürdüğünüz ojenin taştığını , parmaklarınıza bulaştığını görmek , size haber taşıyan bir dostunuzun getireceği haberin doğru çıkmayacağına delalettir.

Rüyasında tırnaklarını ojeli gören kişi kadın ise , bir yakını hakkında , onu yeterince tanımadan önce söylediği kötü söz nedeni ile pişman olup , o kişiden özür diler.

 Rüyasında tırnaklarını ojeli gören kişi erkek ise , dedikodu yaptığı bir kişinin bunu duyması nedeni ile zor duruma düşer.

Rüyada oje sildiğini , tırnaklarından kazıdığını gören kişi , kendisine atılan bir iftiranın yalan olduğunu herkesin gözü önünde ispatlar.Başkasının ojesini silen , yada başka bir kimsenin oje sildiğini gören kişi , kendisine atılan bir iftiradan yine bir başka kişi sayesinde temize çıkar.

 

Rüyada kırmızı oje, dedikoduya , kötü söze , can sıkıcı konuşmalara delalettir.

 

Rüyada sarı oje görmek , size zarar vermeyecek sözler duyacağınıza , yeşil oje görmek , yaptığınız bir iş ile alakalı yapıcı eleştiriler duyacağınıza delalettir. Siyah oje başarılarınız hakkında yapılacak konuşmalara , mavi oje ise sizi çekemedikleri için , yolunuzdan çevirmeye çalışacak insanlardan duyacağınız cesaret kırıcı konuşmalara delalettir.Beyaz oje görmek ise yaşça büyük ve olgun bir kişiden duyacağınız nasihatler olacağına delalettir.

Rüyada hoş ve güzel oje kokusu duymak , güzel söz ve hayır duası işitmeye , kötü ve rahatsız edici oje kokusu , kötü söz ve küfür işitmeye delalettir.

Rüyada oje satın almak , rakibiniz hakkında duyacağınız ve onu zor durumda bırakabilecek bir habere delalettir.

 

 

 www.tabirdot.com