ANASAYFA                                            Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z 

RÜYADA ÖRÜMCEK GÖRMEKRüyada örümcek görmek , müjdeli habere , karşılaşılacak sürprize ve beklenmeyen misafire delalettir. 
 
Rüyada görülen örümcek çok büyük ise , büyük bir mala , mülke , küçük ise sizi sevindirmeye yetecek bir hediye alacağınıza delalettir. 
 
Rüyada görülen siyah örümcek para ile ilgili sürprizlere , beyaz örümcek aile ile ilgili sürprizlere , renkli örümcek ise sağlık ile ilgili sürprizlere delalettir. 
 
Rüyada görülen örümcek tüylü ise erken gerçekleşecek sürprizlere , tüylü değil ise zamanla meydana gelecek sürprizlere delalettir.
 
Rüyada görülen örümcek ağı , akraba yada tanıdıkları ile birlikte gerçekleştirilecek bir toplantı yada eğlenceye delalettir.
 
Örümcek ağına takıldığını gören kişi evlilik yoluna girer.Ağdan kurtulamadığını görmek sıkıntısız bir düğüne, ağdan kurtulduğunu görmek , maddi desteğe ihtiyaç duyulacak bir düğüne işarettir. 
 
Rüyada örümcek ısırması , şans ve talih oyunlarından kazanılacak paraya delalettir. 
 
Örümceğin ısırıp acı verdiğini yada sizi zehirlediğini görmek parayı doğru yerde kullanacağınıza , örümcek ısırdığında acı hissetmemek paranın hayrını göremeyeceğinize delalettir. 
 
Rüyada örümceğe dokunmak , örümceği tutmak bir misafir geleceğine delalettir. 


Örümceğe dokunurken korku hissetmek uzaktan gelen bir misafire , örümceğe dokunurken yada elinde tutarken korkmadığını hissetmek yakınlardan gelecek bir misafire delalettir. 
 
Kendinden büyük ve güçlü bir örümceğin kendine saldırdığını gören kişi , bir çekiliş yada kampanyadan değerli bir hediye yada para kazanır.
 
Örümceği alt ettiğini görürse bu parayı tek başına kullanacağına , örümcekten kurtulamadığını görürse ailesi ile birlikte kullanıp onları mutlu edeceğine işarettir. 
 
Rüyada örümcek ezmek , bir yakınınızın kazanacağı büyük bir miras yada ikramiyeyi sizinle paylaşacağına delalettir.

         

  


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK KONULAR
 www.tabirdot.com