ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PALTO GÖRMEK

   Rüyada palto görmek yeni doğacak kız çocuğu , genç bir kız veya neşeli bir kadın ile yorumlanır.

Rüyada yeni bir palto görmek , ailenizde yada yakın çevrenizde yeni doğacak bir kız çocuğuna , eski palto görmek , yakın çevrenizden yada ailenizden hastalanacak bir kız çocuğuna delalettir.

Rüyada yeni palto görmek , kimi tabirlere göre de aile içerisinden bir kadının haneye kazandıracağı ek bir gelire delalet eder.

Rüyada palto giymek , güzel ve akıllı bir kız ile dostluk kurmaya delalettir. 

Rüyada birisine palto giydirmek yada palto vermek , aranızın bozuk olduğu bir kız yada kadın ile barışmak için araya bir insan koyacağınıza , birisinin size palto giydirdiğini görmek ciddi bir ilişkiye başlamanız konusunda bir kadının size aracı olacağına delalettir.

Rüyada başkası üzerinde görülen palto , aile içerisinde bir kadının huzursuz olduğuna , askıda yada koltuk ve sandalye gibi nesnelerin üzerinde görülen palto ise aile içerisinde sıkıntıda olan bir kadının bu sıkıntısından kurtulacağına delalettir.

 

Rüyada siyah yada koyu renkte palto görmek , yaşça büyük bir kadından gelecek karşılıksız maddi desteğe , beyaz yada açık renkli palto görmek bir genç kız sayesinde edineceğiniz maddiyata delalettir.

Rüyada palto hediye aldığını görmek erkek için yeni tanışacağı güzel bir eş e , kadın için ise yeni tanışacağı uyumlu bir arkadaşa delalettir.

Rüyada palto satın aldığını görmek , size çok yakın bir kız yada kadının başka birisiyle samimi olacağına ve sizin bunu kıskanacağınıza delalettir.

Rüyada ıslak palto görmek , ailenizden bir kadının sizin bir davranışınız yüzünden kalbinin kırıldığına ve sizden özür beklediğine delalettir.

 

 www.tabirdot.com