ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PANCAR GÖRMEK

    Rüyada pancar görmek , sır saklamaya , gizli bir iş çevirmeye yada gizemli olaylara delalettir.

Rüyada şeker pancarı görmek , öğrendiğiniz bir sır ile , bir yakınınızı tehdit edip , ahlaki olmayan bir şekilde ondan kazanç sağlamaya delalettir.

Rüyada pancar yediğini gören kişi , ailesinin bir sırrını bir dostu ile paylaşır ve bu konu ile ilgili dostundan destek görür.

Rüyada pancar turşusu görmek , bir sırrınızı öğrenen yakın bir dostun sizi zor durumda bırakacağına delalettir.Rüyada pancar turşusunu kendi kuran , kendisini zor durumda bırakacak olan sırrını , kendi hatası nedeni ile dostuna anlatmak zorunda kalır.

 

Rüyada pancar tarlası gören kişi , çevresinde güvenilir bir insan olarak tanınır ve bu sayede birçok kişi kendisine gelerek sırlarını onunla paylaşır.

Rüyada birisinden pancar almak , satın almak , yaşadığı yerde açığa çıkacak bir yönetim sırrına ve bu sırrın dışında olduğu için kişinin yarar göreceğine delalet eder. 

Rüyada pancar sattığını gören , bir arkadaşının sırrını açık edip onu insan içinde rezil eder ancak kendisi de bu yaptığı davranış nedeni ile toplumca dışlanır.Başka bir kimsenin pancar sattığını gören kişinin bir sırrı açığa çıkar , ancak bu korktuğu gibi kötü sonuçlar doğurmaz.

 

 www.tabirdot.com