ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PANTOLON GÖRMEK

   Rüyada pantolon görmek , bir kimseden görülecek iyiliğe , heyecan duyulacak bir karşılaşmaya delalettir.

Pantolon giydiğini görmek , bir kimseden beklenmedik bir anda yardım göreceğinize , ilgi duyduğunuz kimse ile yakınlaşma imkanı bulacağınıza , mağduriyetinizin giderilmesine delalettir.


Pantolonu çıkardığınızı görmek , ani kararlar vermemeniz gerektiğine , sabrın sonunda gelecek ferahlığa delalettir.

Rüyada yırtık , kesik pantolon görmek , severek kullandığınız bir eşyanın daha değerlisinin size hediye edileceğine , ilişkinizin yahut işinizin kalitesinin artmasına delalettir.


Büyük pantolon giydiğinizi görmek maddi olarak bereketinizin artacağına , karşınıza hayırlı olacak kişi veya işlerin çıkacağına ,  işarettir.

Rüyada pantolon almak , yeni bir evreye dünyaya , yeni işlere , hayırlı gelişmelere  , yardımına koştuğunuz bir kimseden göreceğiniz şaşırtıcı güzellikteki bir sürprize delalettir.

Rüyada birine pantolon giydirmek , bir yerden toplu bir para geleceğine , pahalı bir yardım yahut eşyayı ucuza almaya işarettir.

Rüyada bir kişiye pantolon hediye etmek , dünyalıkla tabir edilir.

 

 


Rüyada pantolon dikmek ,  aklınızdaki ,yüreğinizdeki isteklerin en kısa zamanda gerçekleşeceğine , özür dileyen kimseyi affedeceğinize , önünüzdeki engellerin bir bir kaybolacağına , liderliğinizi birçok kişinin kabul etmesine yorumlanır.

Rüyada yamalı pantolon görmek ,  hayatınızda büyük bir değişimin olacağına , bu değişime direnmemeniz gerektiğine yorumlanır.

 

Rüyada pantolon ütülemek , kafanızdaki sorunları atıp hafifleyeceğinize , aldığınız bir tehdite karşılık etkili bir tedbir alacağınıza , düşmanı korkutmaya delalettir.

 


 

 www.tabirdot.com