ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PAPATYA GÖRMEK

     Rüyada papatya görmek iş ve okul ve aşk hayatınız ile ilgili merakınızı giderecek gelişmelere delalettir.

Rüyada tek papatya görmek , merakınızı giderecek gelişmelerin kısa zamanda ortaya çıkacağına , çok sayıda yada demet halinde papatya görmek , merak ettiğiniz bir konuda aydınlanmanız için bir süre daha beklemeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada papatya toplamak , kafanızı meşgul eden bir konu ile ilgili , birkaç insan arasında yapacağınız doğru bir seçime delalettir.

Rüyada beyaz papatya yada papatyalar görmek , beklentilerinizin tükendiği anda ortaya çıkacak bir umut ışığına , farklı renklerde papatya görmek ise dostlarınız sayesinde kafanızdaki bir karmaşaya son vereceğinize delalettir.

Rüyada papatya ektiğini , papatya suladığını gören kişi , daha önceden tuttuğu bir dileğin gerçekleşmesi nedeni ile bir kişi yada aileye yardımda bulunur.

Rüyada saksıda görülen papatya , karmaşık bir sorunu basit hale getirmeye , bahçede ve çayırda görülen papatya yada papatyalar , bir borcunuzu yada sıkıntınızı başkalarına devretmeye delalettir.

Rüyada taş ve kayadan çıkan papatya görmek , çalıştığınız işte yada okulunuzda hiç beklemediğiniz bir konuma yükseleceğinize ve insanların size saygı duyacaklarına delalettir.

 

Rüyada papatyadan yapılmış taç görmek , eşinizden yada sevgilinizden alacağınız bir sürprize delalettir. Papatyadan taç yaptığını gören kişi bundan sonraki hayatında cennet ferahlığında yaşar

Rüyada papatya yediğini gören kişi , kurtulduğu bir derdin içine kendi hatası nedeni ile tekrar düşer. Papatyanın suyunu içtiğini gören kişi , istemeden ailesinin huzurunu bozar.

Rüyada kurutulmuş papatya görmek , mazide kalan bir aşkın tekrar alevleneceğine delalettir.

Rüyada papatya falına bakmak , eski bir sevgiliden alınacak üzücü ancak sizi mutlu edecek bir habere delalettir.

 

 www.tabirdot.com