ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PARDESÜ GÖRMEK

    Rüyada pardesü görmek , sığınmaya , korunmaya ve nazara delalettir.

Rüyada pardesü giydiğini görmek , tehlikelere karşı önceden önlemini alıp zarar görmeyeceğinize delalettir. Pardesü giyen insan görmek , donanımlı ve akıllı bir rakibe delalettir.

Rüyada pardesü almak , kendi başınıza yapmaya cesaret edemediğiniz bir iş için dostlarınızdan yardım isteyeceğinize yada bir eksiğinizi tamamlamak için eğitim alacağınıza delalettir.

Rüyada siyah ve koyu renklerde görülen pardesü , kendinizden emin olmaya , hakkınızda yapılan dedikodulardan ve çekiştirmelerden etkilenmeyeceğinize , beyaz ve açık renkli görülen pardesü , sizi yıpratmak için söylenen sözlerden olumsuz etkileneceğinize delalet eder.

Rüyada sıcak havada pardesü giymek , gereksiz korkular yaşamaya , sıcak havada pardesü giyen kişi yada kişiler görmek , sizi korkutarak bir konuda sizi yanıltmaya çalışacak insanlara delalettir.

 


Rüyada pardesü çıkarmak , pardesüyü asmak yada kolunda taşımak , atlatılacak ve bir daha karşınıza çıkmayacak sorunlara , geride kalacak bir sınava , yada bir borcu bitirmeye delalettir.

Rüyada pardesü kaybetmek , sözünde durmayacak bir dosta delalettir. 

Rüyada yanık , yırtık , eski pardesü görmek , yeni edindiğiniz bir mal için yapacağınız harcamaların sizi zor durumda bırakacağına işarettir.


Rüyada babasının ağladığını görmek , evinize aile içinde yapılan bir işten ek para geleceğine , maddi durumunuzun daha iyi olacağına işarettir.

 

 www.tabirdot.com