ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PARFÜM GÖRMEK

   Rüyada parfüm görmek , yeni bir ilişkiye , yeni bir başlangıca delalettir.

Rüyada parfüm sürdüğünü yada sıktığını gören kimse , yakın zamanda katılacağı bir toplantıda gördüğü bir kişiden çok etkilenir. Sürdüğü parfüm çok fazla ise , karşıdaki kişinin de aynı şekilde etkileneceğine , parfüm çok az ise yaşanacak olan aşkın tek taraflı olacağına delalettir. 

Rüyada başkasının parfüm sıktığını yada süründüğünü görmek , etkilendiğiniz ve ciddi düşündüğünüz bir kişi konusunda bir yakınınızdan yardım isteyeceğinize delalettir.

Rüyada parfüm hediye almak , açılmaya utandığınız bir kişi için arkadaşlarınızın devreye girip hislerinizi karşı tarafa ileteceğine , onların sayesinde ciddi bir ilişkiye adım atacağınıza delalettir. 

 

Rüyada parfüm satın almak ise hoşlandığınız insanın dikkatini çekebilmek için dış görünüşünüzde değişiklikler yapacağınıza delalettir.

 

Rüyada parfüm hediye etmek , kardeşinizin , akrabanızın yada çok yakın bir arkadaşınızın , çok sevdiğiniz bir kimse ile birlikte olduğunu öğreneceğinize delalettir.

 

Rüyada parfüm koklamak , sizden hoşlanacak bir kimse hakkında çok belli etmeden araştırma yapacağınıza delalettir.Duyduğunuz parfüm kokusu güzel ise , ilişkiye başlayacağınız kişinin iyi ve güzel ahlaklı olup sizi mutlu edeceğine delalettir. Duyduğunuz parfüm kokusu kötü ise ilişkiye başlayacağınız insanın , sizi rahatsız edecek bazı özellikleri olacağına delalettir.

Rüyada parfüm şişesi görmek , bir süre gönül ilişkilerine ara vereceğinize , kendinizi kişisel anlamda geliştirecek faaliyetlerde bulunacağınıza delalettir. Parfüm şişesini kırmak , kırıldığını görmek , ilişkisindeki bir sıkıntısını sizinle paylaşan bir yakınınızdan etkilenerek kısa bir süre sonra onunla gizli bir birliktelik yaşayacağınıza delalettir.

 

 www.tabirdot.com