ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PATLICAN GÖRMEK

    Rüyada patlıcan görmek , şansın değişmesine , standart hale gelmiş işlerin farklılaşacağına delalettir.

Rüyada pazarda , tezgahta yada manavda görülen patlıcan , yararını göreceğiniz bir teklifi değerlendirmek için çok zamanınızın kalmadığına işarettir.

Rüyada buzdolabında , kapalı bir dolapta patlıcan görmek , şansınız ile kazandığınız bir parayı ailenizden ve yakınlarınızdan gizleyerek zor günler için saklayacağınıza delalettir. 

Rüyada patlıcan yemek , daha önce sürekli olumsuz sonuçlanan bir olayın bu sefer olumlu olarak sonuçlanacağına , daha önce sürekli olumlu sonuçlanan bir olayın bu sefer aksi yönde sonuç vereceğine delalettir.

Rüyada patlıcan almak , patlıcan toplamak , değişen şansınızın getirdiği bolluk ve kazancın çevrenizde kıskançlıkla karşılanacağına , bazı insanların kıskançlıkları nedeni ile sizinle aralarına mesafe koyacaklarına delalettir.

Rüyada patlıcan tarlası , patlıcan bahçesi görmek , maddi durumunuz kötü iken sizin hakkınızda her yerde güzel sözler söyleyen bir yakınınızın , durumunuz iyileştiğinde kıskançlığı nedeni ile sizi kötülemeye başlayacağına delalet eder.

 


Rüyada patlıcan kebabı , patlıcan dolması ve patlıcan yemekleri görmek , boş zamanlarınızda ve tatil günlerinizde uğraştığınız ve zaman harcadığınız işlerin tamamen değişeceğine , keyif ve eğlence için yaptığınız işleri , para kazanmak için yaptıklarınız ile değiştireceğinize delalet eder.

Rüyada görülen patlıcan yemekleri , sıcak ise , yaptığınız değişimlerden çok büyük yararlar sağlayacağınıza , patlıcan salatası yada soğumuş patlıcan yemekleri görmek , değişim yaptığınız bir işten beklediğiniz verimi alamayacağınıza delalet eder.

Rüyada patlıcan közlemek , kızartmak , mangalda yada ocak üzerinde patladığını görmek , şansınızın artacağına ancak bazı zamanlarda herşey yolunda giderken , son anda daha küçük kazançlar ile yetinmek zorunda kalacağınıza delalet eder.

 

 www.tabirdot.com