ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PERDE GÖRMEK

   Rüyada perde görmek , engelleri aşmak , borçtan kurtulmak , açığa çıkmak ve düşmandan kurtulmak olarak yorumlanır.

Rüyada perde asmak veya perdeyi takmak , bir borcunu tüketip , bu borç için yaptığı bir adak yada verdiği bir sözü yerine getirmeye delalettir.

Rüyada beyaz perde görmek , bekarlar için evleneceği kişi ile tanışmaya , evliler için evlilikteki sorunları aşmaya delalettir.Rüyasında beyaz perde gören hasta iyileşir , çocuk ise istediği bir eşyayı kolayca edinir.

Rüyada koyu renkli yada siyah perde görmek , aile içerisinde meydana gelen bir sıkıntının sizden saklandığına delalettir.

 Rüyada görülen perdenin desenleri net ve belirgin ise kendini açık edecek düşmana , karışık ve çok sık desenli perde görmek , sinsi ve gizli bir düşmana delalettir.

Rüyada perde katlamak , dolapta yada çekmecede duran katlanmış perde görmek , eski bir gönül macerasına kaldığı yerden devam etmeye delalettir.

 

Rüyada yeni yada temiz perde görmek , size karşı hislerini saklayan birinin kısa bir süre içerisinde bu hislerini size belli edeceğine ve sizin bu durumdan memnun olacağınıza , kirli ve pis perde görmek , beklemediğiniz bir kişinin size karşı hislerini belli etmesinden rahatsızlık duyacağınıza delalettir.

Rüyada perde kapatmak hayırlıdır.Gündüz vakti perde kapatmak , zamanından önce tükenip bitecek borca , akşam yada gece vakti perde kapatmak , sizi zora sokmadan planladığınız şekilde ödenip bitecek bir borca delalettir.

Rüyada tül veya ince perde görmek , size karşı hayranlık duyan bir kişiden duyacağınız mutluluk verici sözlere , kalın perde görmek haketmediğiniz bir söz duyarak incineceğinize delalettir.

Rüyada perde yıkamak , kendisinden saklanan bir sırrı öğrenip , sırrı saklayan insanları yaptıkları hata nedeniyle pişman etmeye delalettir.

Rüyada yanmış perde görmek , zayıflamış ve yok olmuş düşmana delalettir.Perdeyi yaktığını görmek düşmanını küçük düşürerek alt etmeye delalettir.

Rüyada üzerine kan sıçramış , kanlı perde görmek , bir sıkıntınız ile alakalı size yardım etmeye çalışan bir dostunuzun bu uğurda zarara uğrayacağı ve sizin bundan haberiniz olmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen , eski , yırtık , yıpranmış perde , öğrendiğinizde çok etkilenmeyeceğiniz ancak uzun zamandır sizden saklanan sırlara delalettir.

Rüyada kapıda perde görmek , aile içerisindeki kenetlenmenin ve birliğin çok sağlam olduğuna delalettir.

 

 www.tabirdot.com