ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PİL GÖRMEK

    Rüyada pil görmek , yeni umutlara ve yeni denemeler yapmaya delalettir.

Rüyada pil yediğini , yuttuğunu , pili tattığını gören kişi , uzun zamandır bulunduğu çevreyi terk ederek yeni insanlar ile dostluk kurmaya çalışır. Pilin tadı acı ise yada pili yuttuğunda zorluk çekiliyor ise yeni girdiğiniz ortamda dışlanacağınıza , aksi durumlarda yeni girdiğiniz çevreye kolaylıkla uyum sağlayacağınıza delalettir.

Rüyada pil toplamak , katıldığınız bir toplantıda yada yeni tanıştığınız insanların olduğu bir ortamda , onları etkilemek için gereksiz hal ve tavırlar içerisine gireceğinize , davranışlarınızın garip karşılanacağına delalet eder.

Rüyada bir oyuncağa , kumandaya yada pille çalışan herhangi bir alete pil takmak , birçok kez denediğiniz ancak başaramadığınız bir işi bu sefer başaracağınıza , defalarca reddedildiğiniz bir kimseden bu sefer olumlu yanıt alacağınıza delalet eder.

Rüyada pille çalışmadığı halde herhangi bir cihaza pil takmak , çok büyük araba , ev eşyası yada büyük bir cihazı pil takarak kullanmaya çalışmak , hayalini kuramayacağınız kadar önemli bir konuma yükseleceğinize delalettir.

Rüyada pil doldurmak , pili şarj etmek , biriktirdiğiniz bir para ile çok istediğiniz bir eşyayı satın almaya , aldığınız bu eşya nedeniyle yeni bir ihtiyacın ortaya çıkmasına delalettir.

 

Rüyada pilin patlaması sürprizlere işarettir , kendiliğinden patlayan piller dostlarınızın size sürprizler yapmasına , bir yere takarken patlayan yada sizin bilerek patlattığınız piller , sonuçlarını tahmin ettiğiniz bir olayda sizi dahi şaşırtacak kadar başarılı sonuçlar ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada arkasına pil kaçtığını gören kişi , zina edilecek bir ortama girer ve nefsine hakim olamaz , pil çıkardığını gören kişi yaşadığı yanlış bir ilişkiye son verir , yada kötü bir alışkanlığını terk eder.

Rüyada pil alıp satmak , pil alıp satıldığını görmek , paranızı ve sahip olduklarınızı elde etmeye çalışan bir sahtekarın sizinle yakından ilgilenmeye başlayacağına , sizi etkilemek için güzel sözler ve umut verici konuşmalar yapacağına delalettir.

 

 www.tabirdot.com