ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PİRİNÇ GÖRMEK

    Rüyada pirinç görmek , saygınlık kazanmak , terfi almak yada bol nimet ve para ile tabir edilir.

Rüyada pirinç görmek , pirincin miktarınca elinize geçecek paraya delalettir.Pirinçleri avucunun içinde gören , eliyle pirinci karıştıran yada oynayan kişi küçük ancak düzenli bir gelire kavuşur.

Rüyada birinden pirinç aldığını yada satın aldığını görmek , emeklerinin karşılığını kısa zamanda almaya , pirinç satmak yada birisine pirinç verdiğini görmek hileli bir yolla kendine çıkar sağlamaya delalettir.

Rüyada pirinç pilavı yada pirinçle yapılmış yemekleri görmek , resmi bir kurumda makam sahibi olmaya yada bu konumdaki birinden ayrıcalık görmeye delalettir.

Pirinç ile yapılmış bir yemek yada pirinç pilavı yediğini gören kişi , devlet ile ilgili bir işi için bir miktar ödeme yapar.

Rüyada çiğ pirinç yediğini görmek , herkesin yüksek miktarlarda para harcayarak edindiği bir bilgi yada mala karşılık ödemeden ulaşmaya delalettir.

Rüyada pirinç tarttığını gören kişi , kalabalık bir ortamda onore edilerek mutlu olur.

Rüyada tane tane pirinç görmek , pirinç tanelerini saymak , pirinç ayıklamak , olmayacak bir işe bel bağlandığına ve bu işten vazgeçileceği anda bir sürpriz sonucu işin olumlu sonuçlanacağına delalettir.

 

Rüyada görülen pirinç tarlası , pirinç ambarı yada depolanmış pirinç , daha önce yüz yüze gelmediğiniz bir akrabanızdan size kalacak değerli bir mirasa delalettir.

Rüyada pirinç toplayan , hasat eden yada hasat edildiğini gören kişi , girişken davranamadığı için önemli bir fırsatı kaçırır.

Rüyada pirinç ekmek , ekildiğini görmek , çevrenizin baskısı ile katıldığınız bir ortamda , yeteneklerinizi sergileyip takdir toplayacağınıza delalettir.

Rüyada pirinç taşıyan , çuvalla pirinç gören kişi , bundan sonraki ömründe haram a el uzatmadan helal kazanç ile geçimini idare eder.

 

 

 www.tabirdot.com