ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA PURO GÖRMEK

    Rüyada puro görmek , gururunuz nedeni ile kimseden yardım istemediğinize , kendi başınıza çözüm bulmak isterken çok zaman kaybettiğinize delalettir.

Rüyada puro içmek , sıkıntılarınızı ve dertlerinizi dostlarınızdan gizleyerek , olduğunuzdan daha mutlu görünmeye çalıştırığınıza , bu şekilde geçici çözümler üretebileceğinize delalettir.

Puro içmek kimi tabirlere göre ise , yakaladığınız bir başarıyı gerektiğinden fazla abartarak , sizi takdir eden insanların gözünde dahi şımarık bir görüntü çizeceğinize delalettir.

Rüyada içilen puro meyveli , çikolatalı yada hoş kokulu ise , gösteriş için anlattığınız yalan bir hikayenin gerçekleşeceğine , hayalini kurduğunuz servete zamanla erişeceğinize delalettir.

Rüyada puro ikram etmek , sizden yardım isteyen bir kimseye hayır diyemeyeceğinize , size puro ikram ediliyor ise , emanet amaçlı bırakılan bir parayı borçlarınızı kapatmak için kullanacağınıza delalet eder.

Rüyada puro almak , güzel bir plan yaparak , kendi başınıza bir zorluğun üstesinden geleceğinize , bunu sağlamak için bir süre özel zevklerinizden vazgeçmeniz gerekeceğine delalet eder.

 
 

 www.tabirdot.com