ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SADAKA GÖRMEK

    Rüyada sadaka görmek, sıkıntılardan kurtulmaya , rahata ermeye , şüpheden kurtulmaya delalettir.

Rüyada sadaka vermek , şüphe duyduğunuz bir konuda , şüphelerinizin yersiz olduğunu farkedip rahatlayacağınıza delalettir.

Rüyada sadaka verdiğiniz kişi , çok mutlu olur , size dua ve iyilik ile karşılık verir ise , kendisinden hiç şüphe etmeyeceğiniz güvenli bir dostunuz olduğuna , sadaka verdiğiniz kişi bundan memnun gözükmüyor , size karşı olumsuz tavırlar sergiliyor ise , uzun zamandır birlikte olduğunuz bir insanın bilmediğiniz bir özelliğini öğreneceğinize delalettir.

Rüyada bir sanatçıya , tanınmış bir kişiye yada bir devlet adamına sadaka verdiğinizi görmek , edineceğiniz bir mülk için devlete vergi ödeyeceğinize delalettir. 

 Rüyada kadına verilen sadaka , iffetinden şüphe ettiğiniz bir kişi hakkında yanıldığınıza , erkeğe verilen sadaka ise fakir sandığınız bir insanın gerçekte sahip olduklarının sizin bildiğinizden fazla olduğunu öğreneceğinize delalettir.

 

Rüyada küçük bir çocuğa sadaka vermek , çocukken kurduğunuz bir hayalin gerçekleşeceğine , büyük yada yaşlı bir insana verilen sadaka ,evi olmayan için bir mülk edinip kiradan kurtulmaya , evi olan için yeni bir mülk edinip düzenli gelire kavuşacağına delalettir.

 

Rüyada kağıt para şeklinde görülen sadaka , içten içe sizi rahatsız bir eden bir konuda şüphelerinizden kurtulacağınıza , bozuk para şeklinde görülen sadaka , herkesin tedirgin olduğu bir konunun sizin sayenizde açıklığa kavuşarak insanları rahatlatacağınıza delalettir.

Rüyada sadaka aldığını görmek , gözünüzde büyüttüğünüz bir kişinin , sizden daha iyi olmadığını anlayacağınıza ve kendinize güveninizin artacağına delalettir.

Rüyada sadaka kutusu görmek , daha önceden iyilik yaptığınız bir insandan maddi olarak değerli bir destek alıp , parasal sorunlarınızdan kurtulacağınıza delalettir.

 

 

 www.tabirdot.com