ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SALÇA GÖRMEK

    Rüyada salça görmek , yardıma , yardımcıya , işlerin kolaylaşması ve hafiflemesine delalettir.

Rüyada salça yediğini görmek , aldığınız lezzet ölçüsünce işlerinizin kolaylaşacağına , çok tuzlu salça yemek , işlerinizde yardımcı olmasını istediğiniz bir insanın , aksine işlerinizi zorlaştıracağına delalettir.

Rüyada görülen salçanın rengi ne kadar canlı ise , size yardımcı olacak kişilerin o derece içtenlikle yanınızda olacağına , rengi soluk yada farklı renklerde salça görmek insanların size istemeden , gönülsüz olarak yardım ettiklerine delalettir.

Rüyada ekmeğin üzerinde yada başka bir gıda ile birlikte görülen salça , tahmin edemeyeceğiniz kadar çok insanın sizin yanınızda olmak istediklerine ve bu durumun eşiniz yada sevgiliniz tarafından kıskanılacağına delalettir. 

Rüyada yemeğin içerisine salça katmak , yaptığınız iş ile alakalı dostlarınızdan yardım isteyeceğinize , salçayı karıştırmak aile ve dostlarınızdan alacağınız destek ile işlerinizi büyüteceğinize yada çevrenizde yaptığınız işlerle adınızı duyuracağınıza delalettir.

Rüyada tepsiler , geniş kaplar içerisinde görülen salça , bir vakıf yada yardım kuruluşunun , bir topluluğun etkinliğine katılarak birçok insana yarar sağlayacağınıza , şişe yada kavanoz içerisinde görülen salça , yaptığınız yardımlar nedeni ile manevi olarak tatmin olup , daha huzurlu günlerin sizi beklediğinize delalettir.

Rüyada birisinden salça aldığınızı yada istediğinizi görmek , ihtiyacınız olmadığı halde işlerinizi kolaylaştıracak bir hediye yada paraya delalettir.Rüyada salça satın almak aldığınız bir yardıma rağmen bunu inkar edip , size yardım eden kişinin kalbini kıracağınıza delalettir.

Rüyada birisine salça verdiğinizi görmek , size fazla gelen bir eşyayı yada kullanmadığınız bir kıyafeti bir yakınınıza verip onu mutlu edeceğinize , salça sattığınızı görmek ise size yaramayan bir eşya yada kıyafeti verdiğiniz kişinin bundan memnun kalmayıp gururunun kırılacağına delalettir.

Rüyada üzerinize salça döküldüğünü görmek , yardım aldığınız bir kişinin bunu her yerde dile getirip , canınızı sıkacağına delalettir.

Rüyada salçanın kokusundan rahatsız olmak , çevrenizdeki muhtaçlara yaptığınız yardımlardan dolayı kendi durumunuzun bozulabileceğine , salçanın kokusunu severek koklamak , aileniz ve çevrenizdekiler için bilerek ve isteyerek kendinizi feda edeceğinize delalettir. 

 

 www.tabirdot.com