ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SALINCAK GÖRMEK

   Rüyada salıncak görmek , devlet memuriyetine , devlet ile yapılacak işe yada bir anlaşmaya delalettir.

Rüyada salıncakta sallandığını görmek , devlet memuru olmaya , devlet eliyle edinilecek bir mal yada mülke delalettir.

Rüyada salıncakla birlikte çok hızlı şekilde sallandığını yada uçtuğunu gören kişi , bir çekiliş yada yarışmadan yüklü miktarda para kazanır.

Rüyada salıncaktan düştüğünü gören kişi , ödemeyi unuttuğu bir fatura yada borcu nedeni ile sıkıntı yaşar ancak bu sıkıntıdan çabuk kurtulur.

 Rüyasında başka birisinin salıncaktan düştüğünü gören kişi , bir arkadaşı tarafından devletle ilgili bir sorun nedeni ile yardıma çağırılır. 

Rüyasında salıncakta sallanan birisini görmek , sallanan kişi kadın ise devlet yönetimine gelecek adaletli bir yöneticiye , sallanan kişi erkek ise devlet yönetimine gelecek güçlü bir yöneticiye delalettir. 

 

Rüyada salıncakta sallanan bebek yada küçük bir çocuk görmek ise , bir mal , mülk yada araziye devlet tarafından yapılacak değerinden daha yüklü ödemeye delalettir.

Rüyada salıncaktan indiğini gören kişi , bir borç yada faturasını kolaylıkla ödeyerek bu borcundan kurtulur.Başka birisinin salıncaktan indiğini görmek , sizden borç alan bir yakınınızın bu borcu ödemeye geleceğine delalettir.

Rüyada salıncak kurduğunu gören kişi , yeni bir iş kurarak yüksek kazançlar elde eder ve devlete düzenli olarak vergisini öder.Başka birinin salıncak kurduğunu görmek sizin gördüğünüz bir fırsatın daha önce başkası tarafından gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada salıncakta yanında bir kimse ile sallandığını gören kişi , o kişi ile birlikte ortak bir tanıdığının aldığı bir mal için kefil olur , yada birlikte gördükleri bir olay nedeni ile mahkemede birlikte şahitlik eder.

 

 www.tabirdot.com