ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SALYANGOZ GÖRMEK

    

Rüyada salyangoz görmek , ağır giden bir işe tekrar hız kazandırmaya , ilişkideki sıradanlıktan kurtulup eski heyecanı tekrar yakalamaya delalettir.

Rüyada salyangoz yemek , sevdiği bir kişi için hoşlanmadığı bir ortama girmeye ve bir süre o ortama katlanmaya delalettir.

Rüyada elinizde salyangozu tutup , onunla oynadığınızı , incelediğinizi görmek , küçük bir risk alıp büyük paralar kazanmaya delalettir.

Rüyada salyangoz kabuğu görmek , bir süredir sizi meşgul eden maddi bir problemin sonlanacağına delalettir.

Rüyada salyangoz kabuğu toplamak , kısmetin açılmasına , birkaç yerden gelecek paraya , birkaç yerden gelecek iş teklifine delalettir.

Rüyada salyangoz öldürmek , kısa süre önce kalbini kırdığınız bir insana işinizin düşeceğine , o kişiyi size yardım etmesi konusunda ikna etmenizin zor olacağına delalettir.

 

Rüyada evin , bahçenin yada bir mekanın salyangozlar ile dolu olduğunu görmek , elinizde olan bir mal yada mülkün aşırı derecede değer kazanacağına , yaptığınız bir iş yada sergilediğiniz bir yeteneğinizin size maddi rahatlamanın kapılarını açacağına delalettir.

Rüyada salyangoz satıldığını görmek , red ettiğiniz bir teklifle alakalı bir pişmanlık yaşayacağınıza delalettir.

Rüyada salyangozun iz bıraktığını görmek , izin belirginliği ölçüsünce kalıcı bir başarı elde etmeye delalettir. Silik ve çok belirgin olmayan izler görmek , günlük kazançlara , günlük mutluluklar yaşamaya delalettir.

 

  

 

 www.tabirdot.com