ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ŞAMPUAN GÖRMEK

  Rüyada şampuan görmek , işlerin kolaylaşmasına , işlerinizde yardımcı olacak bir yardımcıya ve sözünü dinletecek bir insana delalettir.

Rüyada dolapta , yada rafta şampuan görmek , kısa bir süre içerisinde gelecek bir yardım teklifine delalettir.

Rüyada raftan yada dolaptan şampuan almak , yardım teklifi edecek kişiye olumlu yanıt verip , işlerinizi kolaylaştıracağınıza , birinden şampuan aldığınızı görmek , bir kişiye yardım edip küçük bir kazanç elde edeceğinize delalettir.

Rüyada boş şampuan şişesi görmek , yaptığınız davranışlar nedeni ile çevrenizde güven kaybettiğinize ve ihtiyaç duyduğunuzda yardım isteyeceğiniz kişilerin size sırt çevireceğine delalettir. 

Rüyada şampuanla saç yıkamak , bir büyüğünüzden yardım istemeye ve bu sayede kendinizi güvende hissedeceğinize delalettir.

Şampuanla yıkanırken köpüğün çok olduğunu görmek , başkasının yardımı ile kavuşacağınız ferahlamanın kalıcı ve mutluluk verici olacağına , şampuanın köpürmediğini görmek , yardım istediğiniz bir kimseden yarar göremeyip , o kişiyi de sıkıntıya sokacağınıza delalettir.

Rüyada şampuan satın almak , bekarlar için evliliğe , evliler için bir sırdaş bulmaya delalettir.

Rüyada şampuanın etrafa bulaştığını , döküldüğünü görmek , yardım ettiğiniz bir kişinin , etrafa bunu anlatarak sizi yüceltmek isteyeceğine delalettir.

Rüyada defalarca yıkadığınız halde şampuanı arıtamadığınızı görmek , size iftira atan insanlar olacağına ancak bu iftirayı atanların kimseden itibar görmeyip dışlanacağına delalettir.

 

 www.tabirdot.com