ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ŞAPKA GÖRMEK

  Rüyada şapka görmek , moral kazanmaya , cesarete , özgüvene ve pozitif enerjiye delalettir. 

 

Rüyada şapka görmek , kendine güveninin geri gelmesine ve bu sayede zorlukların üstesinden gelmeye delalettir. 

 

Rüyada görülen şapka geniş ve büyük ise şapkayı takan kişinin bir konuda bir yakınına telkinde bulup cesaret vereceğine , küçük ve dar bir şapka ise şapkayı takan kişinin kendi karşılaşacağı bir sorunun üstesinden geleceğine delalettir. 

 

Rüyada görülen siyah şapka maddi bir destek ile kazanılacak moral ve özgüvene , beyaz renkli şapka görmek bir devlet büyüğünün sözlerinden moral bulmaya , renkli şapka görmek ise bir yakınının başarısı ile yaşanacak mutluluk ve motivasyona delalettir.


Rüyada şapkanın içinde birşeyler olduğunu , yada birşey sakladığını görmek karşılaşacağı bir olaydan çıkaracağı derslere delalettir. 

 

Rüyada şapka satın aldığını , görmek herkesin yapmaya korktuğu bir işi üstlenip başarılı olmaya , şapka sattığını görmek başka bir insana sorumluluk vermeye delalettir. 

 

Rüyasında birisinden şapka alan kişi onun sıkıntılarını çözmesi için yanında olur , birisine şapka vermek ise o kişiden sıkıntılarını çözmesi için yardım istemeye delalettir. 

 

Rüyada görülen şapka çok sayıda olur ise çözemediğiniz bir konu , geçemediğiniz bir sınav yada ödeyemediğiniz bir borcun bir anda birkaç şekilde çözümünü üreteceğinize ve en uygunu seçip sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza delalettir.

 

 

 www.tabirdot.com