ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SARIMSAK GÖRMEK

    Rüyada sarımsak görmek sağlık ile ilgili gelişmelere , hastalıktan kurtulmaya ve iyileşmeye delalettir.

Rüyada taze sarımsak , tez zamanda şifa bulmaya , kuru sarımsak , zamanla gerçekleşecek başarılı bir tedaviye delalettir.

Rüyada sarımsak yediğini görmek , sağlık problemi yaşayan bir tanıdığınızın işine sahip çıkacağınıza ve bu sırada bu işten öğrendikleriniz ile hayatınızı olumlu yönde değiştireceğinize delalettir.

Rüyada sarımsak yerken lezzetli olduğunu ve isteyerek yediğinizi görmek , sağlığınızı düşünerek vazgeçtiğiniz bir alışkanlığınıza tekrar dönmeyeceğinize , sarımsak yerken rahatsız olduğunu , kokusunun kötü olduğunu görmek , terk ettiğiniz bir alışkanlığınıza geri döneceğinize delalettir.

Rüyada sarımsak yemek , kimi tabirlere göre de hatalarınıza ve yanlışlarınıza rağmen , sizi hiçbir zaman terketmeyecek , size sadakat ile bağlanacak , sizi her zaman mutlu edecek sadık bir eş ile tanışmaya delalettir.

Rüyada sarımsak almak , sizde bulunduğunu düşündüğünüz bir hastalığın , gerçekte olmadığını anlayacağınıza ve sizi bunu düşünmeye iten belirtilerin ortadan yok olacağına delalettir.

Rüyada sarımsak dikmek , sarımsak ektiğini görmek , bir yakınınızın yakalandığı bir hastalıktan kurtulmak için , tıbbi yöntemlerin dışında yöntemlere başvuracağına ve sizden bu konuda yardım isteyeceğine delalettir.

Rüyada bir kimseden sarımsak almak , sarımsak satınaldığını görmek , aileden yada yakınlarınız içerisinden çocuğu olmayan bir kişinin , yakın zamanda gördüğü bir tedaviden sonuç alarak çocuk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada sarımsak ezdiğini görmek , girdiği bir ortamda kendisini kötü alışkanlıklara yönelten bir arkadaşına ayak uydurmayarak , kendini tehlikeden uzak tutmaya delalettir.

Rüyada taralada yada bahçede görülen sarımsak , ölümcül bir hastanın hastalıktan kurtulmasına , inanmadığınız halde bir işte çok büyük bir başarı kazanmaya delalettir.

Rüyada salkım şeklinde , bir arada görülen sarımsak altına ve ziynet eşyasına delalettir.

Rüyada sarımsakları kabuğu ile görmek , etrafa sarımsak kabuklarının döküldüğünü görmek , ihtiyaç duyduğunuzdan çok daha fazla para kazanacağınıza delalettir.


 

  

 

 www.tabirdot.com