ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ŞEKER GÖRMEK

      Rüyada şeker görmek özgürlük , rahatlama , sıkıntılardan kurtulma olarak yorumlanır. 

 

Rüyada şeker yediğini görmek uzun süredir kendisini meşgul eden bir konudan sıyrılmaya delalettir. 

 

Toz şeker yada kesme şeker yediğini gören bu sıkıntılarından zahmetsizce kurtulur , çocuk şekeri yediğini gören ise sıkıntılarından bir yakını vasıtası ile kurtulacak şeklinde yorumlanır. 

 

Beyaz şeker kurtulacağınız ruhsal sıkıntılarından arınmaya , renkli şeker görmek ise maddi sıkıntılardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada görülen bayram şekeri , kiradan kurtulup ev sahibi olmaya delalettir. 

 

Rüyada şekerli yiyecekler yediğini gören kişi kendisini ruhsal açıdan güçlü hisseder, şekersiz yiyecekler ise yemek ise maneviyatta eksikliğe delalet eder. 

 

Şeker yediği halde tat almayan kişi sorun olarak gördüğü bir konunun aslında kendi abartısı olduğunu fark eder. 

 

Rüyada şeker aldığını görmek çalınan yada kaybolan bir malın geri gelmesine , şeker verdiğini görmek haksız kazanç yoluyla birisinin malını elinden almaya delalettir. 

 

Rüyada şekerin eridiğini görmek , geçirdiğiniz bir hastalığın tekrar ortaya çıkıp sizi tekrardan rahatsız edeceğine delalettir. 

 

Rüyada şekerin içinde karınca görmek , sıkıntılarınızı aşmak için kullandığınız bir çözümün başkaları için de yarar sağlayacağına , bu şekilde hayır duası kazanacağınıza delalettir. 

 

Yediğiniz şekerin bittiğini görmek , evdeki şekerin tükendiğini görmek , zaman ayıramadığınız bir işi kaybedeceğinize delalettir. 

 

Rüyada görülen şeker kamışı tarlada ise talep ettiğiniz maddi yada manevi bir desteğin olumlu sonuçlanıp yakın zamanda size haberi ulaşacağına , toplanmış olarak şeker kamışı görmek ise ihtiyaç duyduğunuz desteğe artık gerek duymadan sorununuzu aşacağınıza delalettir. 

 

Rüyada şekerlik görmek rahatlama olarak tabir edilir. Kapağı açık şekerlik aile dışarısında yaşadığı bir sıkıntının çözülmesine , kapalı bir şekerlik görmek aile içerisindeki bir sıkıntının çözülmesine delalettir.

 

Kırık şekerlik görmek , kırdığını yada kırıldığını görmek çözdüğünüz sıkıntıların bir daha hiç karşınıza çıkmayacağına delalettir.

 

 

 www.tabirdot.com