ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA ŞERBET GÖRMEK

    Rüyada şerbet görmek , talih açıklığına , işinizin rast gitmesine , söylediğiniz bir yalanın gerçekleşmesine delalettir.

Rüyada ballı , limonlu , tarçınlı yahut baharatlı şerbet görmek , sevdiğiniz insanla ilgili hayallerinizin gerçek olmasına , sevdiğiniz kişiyi görmek istediğiniz yerde göreceğinize , bazen de hile yapmadan zor bir oyunda galip gelmeye delalettir.

Rüyada şerbet içmek , girdiğiniz risklerden kayıpsız çıkacağınıza , kendinizi kurtarmak için söylediğiniz bir yalanın gerçekleşmesine delalettir.

Rüyada şerbet içen kimseleri görmek , şansı ve öngörüsü yüksek bir rakibe delalettir.

Rüyada şerbet dağıtmak , birçok kimseyi mutlu edeceğinize , mutlu ettiğiniz insanlar sayesinde kendinize güveninizin artacağına ve ilgilendiğiniz kişinin gözünde yüceleceğinize delalettir.

Rüyada tatlı için şerbet hazırlamak , şerbet kaynatmak , tatlıya şerbet dökmek , karşılık bekleyerek yapacağınız yardıma , kar ve getiri için girdiğiniz iş yada satın alacağınız mülke delalettir.

Rüyada loğusa şerbeti görmek , talihi açık bir çocuğa , sarsıntı yaşayan bir evliliği kurtaracak bir çocuk haberi almaya delalettir.

Rüyada şekersiz , tatsız şerbet görmek , size faydası dokunduktan sonra birdaha karşınıza çıkmayacak bir kimseye delalettir. 

 www.tabirdot.com