ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SİGARA GÖRMEK

    Rüyada sigara görmek , güç kuvvet kazanmaya , kuvvetli bir dost edinmeye , eşinden yada arkadaşından güç ve destek almaya delalettir.

Rüyada sigara içtiğini görmek , bitip tükendiğinizi düşündüğünüz anda yeniden umutlarınızın yeşereceğine delalettir. Biten bir ilişkiye tekrar başlayabilir , kaybettiğiniz bir eşyaya yeniden kavuşabilirsiniz.

Rüyada sigara içerken yakalandığınızı görmek , bir işe yada ilişkiye yeniden başlamaya , yakalandığınızda korkuyor iseniz yeniden başladığınız bu iş yada ilişkiden pişmanlık duyacağınıza delalettir.

Rüyada sigara yakmak , yaptığınız bir işten zevk almaya başlayacağınıza , yeni giriştiğiniz bir işten kar etmeye başlayacağınıza , başka birisinin sigarasını yakıyor iseniz , yardım istediğiniz bir kişiden destek almayı başaracağınıza , birlikte olmak istediğiniz kişiden olumlu karşılık alacağınıza delalettir.

Rüyada sigara içen bir kişiyi görmek , maddi ve manevi destek alacağınız bir insana delalet eder , sigara içen kişi tanıdık ise vereceği destek karşılığında sizden bir beklentisi olmayacağına , sigara içen kişi yabancı bir kişi ise , size yardımı dokunacak kişinin sizden maddi yada duygusal bir karşılık bekleyeceğine delalet eder.

Rüyada sigara paketi görmek , varlıklı bir dost edinmeye delalettir.Açık ve içerisinde sigaralar olan sigara paketi görmek , varlıklı ve eli açık bir dost yada arkadaşa , boş bir sigara paketi görmek sizi karşılıksız seven bir arkadaşa , yada gönül bağı kurmak isteyen bir kişi ile tanışmaya delalettir.

Rüyada kırık sigara görmek , küçük bir sağlık sorunu yaşayacağınıza ancak bu sorunun sizi daha büyük bir musibetten kurtaracağına delalettir.

Rüyada sigara külü görmek , büyüttüğünüz sorunların birer birer tükenip kendiliğinden yok olacağına , hasta için sağlığına kavuşmaya , borçlu kimsenin borcunu kolayca ödemesine delalettir.

Rüyada bir kişiden sigara almak , sizinle çekişen bir kişiyi alt edeceğinize , sigara satın almak hileli yola başvurarak düşmanlarınıza üstünlük sağlayacağınıza delalet eder.

Rüyada bir kişiye sigara ikram etmek , sigara vermek kendi rızanız ile bir işten çekilmeye , ilişkiyi yada dostluğu bitiren taraf olacağınıza delalet eder. Sigarayı sattığınızı görmek ise maddi çıkarlarınız için istemeden bir dostunuz ile aranıza mesafe koyacağınıza delalet eder.


 

 www.tabirdot.com