ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SİVİLCE GÖRMEK

       Rüyada sivilce görmek , sıkıntıdan kurtulmaya , korkularla yüzleşmeye , gösterişe ve ihtişama delalettir.


Rüyada yüzünü sivilceler ile dolu görmek , şansınızın açılacağına , kıskanılacak derecede bir ilişkiye başlayacağınıza , borçlarınızı bitirip para biriktirmeye başlayacağınıza delalettir.


Rüyada yüzünde birkaç tane sivilce olduğunu görmek  , beklentilerinizin gerçekleşeceğine ve kendinize yeni ve daha büyük hedefler koyacağınıza delalettir.


Rüyada yüzünüz dışında vücudunun herhangi bir yerinde sivilce görmek , sivilcenin çıktığı bölgede gerçekleşecek ancak çabuk kaybolacak ağrı , sızı ve rahatsızlıklara delalettir.


Rüyada sivilceli birini görmek , sizin çevrenizden , gücünüzden , paranızdan yararlanmak için sizinle iyi geçinen bir arkadaşınız olduğuna ve o arkadaşa güvenmemeniz gerektiğine delalettir.


Rüyada sivilce sıkmak , sivilce patlatmak , sakladığınız bir ilişkinizi dostlarınıza ilan etmeye , bekarlar için evlilik teklifi almaya yada teklif etmeye  , kimi tabirlere göre de ailenizin sizden sakladığı ve öğrenince çok mutlu olacağınız bir süprizle karşılaşmaya delalettir.


Rüyada sivilceden kan çıkması , ümidinizi yitirdiğiniz bir konuda  yeni bir çıkış yolu bulmaya , sivilceden irin çıkması ilişkinizdeki sıkıntıların ortadan kalkmasına , yanlış anlaşılmaların açıklığa kavuşacağına delalet eder.

 

Rüyada sivilceden kurt çıkması , değerli bir mülk edinmeye , bir akrabadan kalacak mirasa yada şansınız yolu ile elde edeceğiniz değerli bir eşyaya delalettir.


Rüyada sivilceleri kopardığını ve acı duyduğunu görmek , düşmanlarınızla yüzleşip onlara karşı galip gelmeye , sivilceyi kopardığını ve acı duymadığını görmek , size karşı düşmanlık besleyen ancak sizin dost olarak gördüğünüz gizli bir düşmanınız olduğuna delalettir.


Rüyada jilet , bıçak yada keskin bir cisim ile sivilceyi kestiğini görmek , kendi menfaatiniz için yakın bir arkadaşınıza haksızlık edeceğinize delalettir.

 

Rüyada cinsel organında sivilce olduğunu görmek , gösterişe ve ihtişama harcayacağınız paranın çok olacağına , dostlarınızın dahi sizin sahip olduklarınızı kıskanacağına delalettir.


 www.tabirdot.com