ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA SOĞAN GÖRMEK

    Rüyada soğan görmek , hayal kurmaya , kulaktan dolma bilgiye , tutarsız davranışlara ve hesapsız harcama ve gelire delalettir.

Rüyada soğan görmek ve soğanı yemek hakkınızda yapılan dedikoduların kulağınıza geleceğine ve bu dedikoduları yapan kimseler ile hesaplaşarak onları pişman edeceğinize delalettir.

Rüyada soğanı yemeden görmek , düzensiz ancak yüklü miktarda para ile tabir olunur, çuvalla yada poşetle görülen soğan büyük bir servet edinmeye delalettir.

Rüyada kendinizin yada başka bir kimsenin soğan ektiğini , diktiğini görmek , olaylara her seferinde farklı tepkiler verdiğiniz için çevrenizdeki kişilerin sizi tutarsız biri olarak tanımaya başladığına delalettir.

Rüyada soğan toplamak , topraktan soğan sökmek , kurduğunuz hayallerin birçoğunun gerçekleştiğine yada gerçekleşmek üzere olduğuna delalettir.Soğanları sökerken toprağı ile birlikte geldiğini görmek , hayallerinizin gerekleşmesi için sizin her zaman yanınızda ve yardımınızda olacak sadık dostlarınız olduğuna delalettir.

Rüyada yeşil soğan dedikoduya ve gerçekleşmeyecek olan hayallere , kuru soğan ise miktarı nispetince para ve mala delalettir.

Rüyada soğan kabuğu görmek çok hayırlıdır , soğan kabuğu görüldüğü yerde bereket ve bolluk olacağına , görüldüğü yerde fırsatlar ortaya çıkacağına ve çil çil para ve altına delalettir.

Rüyada soğan kesmek , doğramak , yemeğin içerisine soğan doğramak hakkınızda söylenen kötü sözlere kulak tıkayacağınıza , hakkınızda yapılan suçlamaları kimsenin ciddiye almayacağına delalettir.

 

Rüyada bahçede , tarlada , saksıda görülen soğan , sizi yanlış yöne sevk etmeye çalışan birden fazla dostunuz olduğuna , ilişkinizi yada işinizi kıskandığı için açıklarınızı kollayan kötü niyetli kişiler olduğuna delalet eder.

Rüyada soğanı atmak , birisine vermek yada satmak , elinize geçen bir parayı hesapsızca harcayıp daha sonra o paraya daha önemli bir iş için ihtiyaç duyacağınıza delalettir.

Rüyada soğan almak , aile içerisinden savurgan bir bireyin yaptığı harcamalar nedeni ile maddi sıkıntıya düşeceğinize ve ailenizin bu sıkıntıyı sizin çabalarınız ile atlatabileceğine delalettir. 

  

 

 www.tabirdot.com