ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA TARLA GÖRMEK

       Rüyada tarla görmek , hayırlı , kısmetli ve kazançlı işlere vesile olacak bir kadına , neşenizi arttıracak bir kadın yada kız çocuğuna delalettir.
Rüyada yeşil , canlı , bol mahsül veren tarla görmek kısmettir. 


Rüyada sararmış , hasat edilecek duruma gelmiş tarla görmek , size nasihat veren bir kadını dinlemeyerek kaçıracağınız ve pişmanlık duyacağınız bir kısmete delalettir.


Rüyada tarla sürmek , sürüldüğünü görmek yada sürülmüş bir tarla görmek , çok samimi olmadığınız ancak düzenli olarak görüştüğünüz bir kadın vasıtası ile bir iş bulmaya , kazanç sağlayacağınız bir teklif almaya , bekarlar için hayat arkadaşı ile tanıştırılmaya delalettir.


Rüyada tarla sulamak , tarla sulandığını izlemek , ailenize yeni katılacak bir kız çocuğuna delalettir. 

Rüyada tarlaya birşeyler ekmek , yaptığınız bir hatayı telafi etmek için , bir kadından yardım isteyeceğinize , taralaya ekim yapan insanları görmek , amiriniz yada eğitmeniniz konumundaki bir kadından övgü dolu sözler işiteceğinize delalettir.


Rüyada tarla ortasında bir ağaç görmek , sizi kimse ile paylaşmak istemeyen , sizi her zaman yanında görmek isteyen bir kadına delalettir.


Rüyada tarla almak çok hayırlıdır. Rüyasında tarla alan kişi çalışıyor ise terfi alır , eğitim görüyor ise başarı ile eğitimini tamamlar. Tarla almak kimi tabirlere göre de altın yada değerli bir eşya hediye alacağınıza delalettir.

 

Rüyada tarla satmak , bir sıkıntınızı bir kadına anlatıp rahatlamaya , size miras bırakacak ve bu sayede sizi sıkıntıdan kurtaracak bir kadına delalettir.


Rüyada tarla bellemek , kazmak , sizi çok seven bir kadın yada genç bir kızın ,iyilik yapmak isterken , farkında olmadan size zarar verecek bir iş yapacağına delalettir.


Rüyada hasat edilmiş tarla görmek , balyaların toplandığını ve düzenli olarak tarlada yerleşmiş olduğunu görmek , iyilik yapmış olduğunuz yada kalbini kazandığınız bir kadın vasıtası ile tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük bir saygınlık ve kazanç elde edeceğinize delalettir.

 

 

 

 www.tabirdot.com