ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA TAVUK GÖRMEK

       Rüyada tavuk görmek , rahata ermeye , işlerinizde yardımcı olacak bir kişiye , yol arkadaşına ve hayat yoldaşlığına delalettir.

Rüyada kümesin çevresinde , bahçede görülen tavuklar kalabalık bir ortama girip hoş vakit geçireceğinize , tek tavuk görmek , önem verdiğiniz bir kişi tarafından bir davet alacağınıza delalettir.

Rüyada tavuk görmek hayırlıdır.Beyaz tavuk çabuk gerçekleşecek hayırlı bir olaya , kahverengi tavuk biraz zaman alacak hayırlı bir olaya , siyah tavuk ise dostlarınızın ve yakınlarınızın vesile olacağı hayırlı bir olaya delalettir.

Rüyada evin içerisinde görülen tavuk kısmetinizin beklenmedik bir şekilde açılmasına delalettir. Sokak ortasında , yol üzerinde , okulda yada işyeri gibi beklenmedik bir yerde görülen tavuk , gördüğünüz yerde yaşayacğınız bir süprize delalettir.

Rüyada tavuk eti yediğini görmek , başarılı olmaya delalettir.Rüyada tavuk çorbası gören kişi işlerini büyüteceği için bir yardımcı edinir.

Rüyada tavuklu pilav görmek , elde edeceğiniz başarılar sayesinde yüksek gelir elde edeceğinize ve bu başarılarla yetinmeyerek yeni girişimlerde bulunup daha da başarılı olacağınıza delalettir.

 

Rüyada tavuk pişirmek , tavuklu yiyecekler hazırlamak , bir yakınınızdan öğrendiğiniz yada ilham aldığınız bir yöntem ile işlerinizi kolaylaştıracağınıza delalettir.

Rüyada tavuk yumurtası görmek , bereket ve bolluğun habercisidir.(bkz. Yumurta)

Rüyada tavuk kesmek , birlikte yola çıktığınız bir dostunuzdan güven verici sözler işitmeye , başka bir kimsenin tavuk kestiğini görmek , bir yakınınız tarafından cesaretlendirilerek bir işe girişeceğinize delalettir.

Rüyada tavukların yem yediğini görmek , ailenizden bir kişinin sizin için para biriktirdiğine , tavuklara yem verdiğinizi görmek , sizin verdiğiniz paradan tasarruf ederek size yardımı dokunacak bir kişiye delalettir.

Rüyada kanat çırpan tavuk görmek , hayat arkadaşınızı bulmaya , tavuğun uçtuğunu görmek , bekarlar için düğüne , evliler için bir dostunun evliliği için aracı olmaya delalettir.

 

Rüyada kanadını açmış tavuk görmek , size kol kanat geren bir kimse olduğuna ve bu nedenle kendinizi güvende hissedeceğinize delalettir.

Rüyada tavuğun kendini ısırdığını görmek , eşiniz yada sevgilinizin sizin hakkınızda gizli bir bilgiyi öğrenerek üzüleceğine ve size karşı davranışlarının değişeceğine delalettir.

Rüyada tavuk yakalamaya çalışmak , tavuğun peşinden koşmak , çok kısa zaman içerisinde kimsenin göremediği bir fırsatı farkedip , kıskanılacak bir başarı elde edeceğinize delalettir.


 

 

 

 www.tabirdot.com