ANASAYFA                                         Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M N O  Ö  P  R  S  Ş  T  U  Ü  V  Y Z

RÜYADA TESTERE GÖRMEK

       Rüyada testere görmek içinizde uhde kalmış bir olaya , bir kişiye yada sahip olamadığınız bir mala delalettir.

Rüyada testere görmek , eskiden sahip olmayı istediğiniz ancak başaramadığınız bir konunun aklınızda tekrar canlanacağına işarettir.

Rüyada testere ile birşeyler kesmek , eski bir gönül defterini tamamen kapatmaya , kimi tabirlere göre ise , uzun zaman önce aldığınız ve çok deger verdiğiniz bir eşyanın bozulmasına delalettir.

Rüyada elektirkli , motorlu testere görmek , maddi durumu sizden daha iyi olan eski bir dostunuzun size gösteriş yapmak için sürekli sahip olduklarından bahsetmesine , ancak bir süre sonra o dostunuzun sizden yardım isteyecek duruma düşeceğine delalettir.

Rüyada paslı ve kör testere görmek , nefsinizi kontrol altına alarak , sizi eski zamanlarda düştüğünüz hatalara çekmek isteyen tanıdıklarınıza sırt çevireceğinize delalettir.

 

Rüyada gördüğünüz testerenin dişleri parlak ve keskin ise , eski zamanlarda elde edemediğiniz bir malı , kısa zaman içerisinde kolayca elde edeceğinize , testerenin dişleri eksik ve mat bir görüntüsü var ise , kalbinizden çıkaramadığınız bir insanla tekrar karşılaşıp , içinizde kalan ve ona karşı daha önce söyleyemediğiniz sözleri kendisine söyleyip rahatlayacağınıza delalettir.

Rüyada testere ile insan kesmek , insan öldürmek , size düşmanlık ve kin besleyen bir düşmana karşı ibretlik bir ders vererek birdaha karşınıza çıkamamasını sağlayacağınıza delalettir.

 

Rüyada bir hayvanın , etini , kemiğini yada organlarını testere ile kesmek , parçalara ayırmak , bir adağınızın yerine geldiğine yada yakın zamanda geleceğine , ve sizin bu nedenle adağınızı yerine getirmeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada testere almak , eski bir dost ile yeniden biraraya gelmeye , testere satmak yada birisine testere verdiğini görmek , eski bir dost ile yollarınızı ayırmaya , ortaklıktan vazgeçmeye delalettir.

Testere ile ağaç yada ahşap kesmek , normal bir hayata delalettir.

Testere ile taş , mermer , demir gibi sert cisimleri kesmeye çalıştığını gören kişi , kesmeyi başarsa da başarmasa da , heves ettiği herşeye fazlasıyla sahip olur.

 

 

 www.tabirdot.com